Sociální služby Praha 9
E LINKX
Google překladač: English Deutsch
GFI

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk a hyperMILL spojuje bezešvé CAD/CAM workflow

Úterý, 28 Srpen 2012 18:50

Tags: Autodesk | CAD/CAM | hyperMILL | Inventor | Open Mind

Inventor_hypermill-1235Společnost Autodesk certifikovala nejnovější verzi hyperMILLu, CAM řešení od OPEN MIND Technologies AG, pro použití se 3D softwarem pro strojírenské navrhování Autodesk Inventor 2013. CAM software a jeho široký rozsah obráběcích strategií a optimalizačních funkcí byl znovu podroben přísným zkušebním postupům vedoucím výrobcem CAD řešení. Bezešvá integrace hyperMILLu, včetně plné datové asociativity, zaručuje kontinuální pracovní postupy. Kombinované použití obou systémů nastavuje prostředí pro extrémně rychlý a plně bezešvý proces od návrhu až po výrobu.

Funkce, jako jsou automatické aktualizace operací CAM v hyperMILLu, kdy jsou změny provedeny v CAD modelech, jsou skutečným přínosem této hluboké integrace. K OPEN MIND CAM řešením lze přistupovat přímo z uživatelského rozhraní Autodesk Inventor 2013 a oba systémy mají stejné datové zdroje.

„Přesnost a nejvyšší dosažitelná úroveň přesnosti v rychlých a účinných procesech patří mezi nejvyšší ceněné uživatelské výhody integrace hyperMILLu v Autodesk Inventoru. Certifikace Autodesk Inventor ukazuje, že jsme potvrdit funkceschopnost produktu,“ říká Prabakar Murugappan, ředitel pro strojírenské navrhování v Autodesku.

Software Autodesk Inventor Suite nabízí profesionální řešení, od 2D a 3D strojírenského navrhování až po digitální prototypování, které umožňuje vývojářům digitálně navrhovat, vizualizovat a simulovat výrobky před jejich výrobou. Integrace hyperMILLu umožňuje uživatelům přímý přístup k optimální strategii obrábění pro své výrobky v průběžném pracovním postupu, při používání známého uživatelského rozhraní CAD aplikace. To zajišťuje hladký průběh od návrhu až po obrábění.

Mohlo by vás zajímat: