Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Vylepšení v TopSolid'Wood 2010

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: CAD/CAM | Design | Dřevoobrábění

topsolidwood_1010a.jpgMissler Software, dvojka na francouzském trhu CAD/CAM softwaru, uvedl nové integrované CAD/CAM řešení pro dřevařský průmysl TopSolid'Wood 2010. Verze 2010 optimalizuje tvorbu a správu standardních komponent a asociativním způsobem upravuje programování skříní, dveří a závěsů. TopSolid'Wood 2010 může exportovat rozpisky materiálu, nabízí vysoce přizpůsobitelné kalibrace a nové vylepšené funkce a nabízí grafický konfigurátor designu interiéru. Nová generace inteligentních komponent je jedním z nejoriginálnějších znaků TopSolid'Wood 2010.

Poslední verze umožňuje uživatelům standardizaci základních prvků získaných z dodavatelských komponent a tím nabízí důležité časové výhody. Například nová funkce "constraint block" výrazně zjednodušuje modelování pravoúhlých částí. Projektant už nepotřebuje náčrtek a rozměry pro návrh, umístění a opětovné použití obdélníkové části.
Vybaven automatickou aktivací procesů a efektivní kontrolou kolizí udržuje TopSolid'Wood 2010 bázi součástí pro budoucí projekty, a tím automaticky zachovává dědictví podsoučástí a kopie procesů a polohování z jedné položky do druhé.
Pro optimalizaci materiálového hospodaření umožňuje TopSolid'Wood 2010 uživatelům seskupit několik projektů a nabízí optimální umístění pravoúhlých dílů na desce. Souběžné obrábění několika desek a bezchybné souběžné vrtání umožňují uživatelům získat maximum ze svých obráběcích strojů, redukovat lidské zásahy do procesu obrábění a udržovat kompletní asociativitu při provádění změn.

TopSolid'Wood 2010 přináší mnoho vylepšení, která snižují riziko možných chyb a umožňují důležité časové zisky. Zejména rychlost přednastavení voleb v závislosti na orientace letorostů dřeva je dobrým příkladem. Orientace letorostů je nyní brána v úvahu při stanovení rychlosti posuvu. Byla rozšířena kalibrační funkce pro práci s masivním dřevem o možnost vytvořit cyklus v konvexních úhlech tak, aby nedocházelo k rozštěpení.
S přesnějšími definicemi stroje, jako je možnost automaticky polohovat vodítka a držáky na stroji a možnost kdykoli polohy držáků změnit, nabízí TopSolid'Wood 2010 zvýšený komfort užívání a obrovské zvýšení produktivity svým uživatelům.
TopSolid'Planner je nový grafický konfigurátor designu interiéru, který nyní doplňuje paletu produktů TopSolid CAD/CAM pro dřevařský průmysl. Je to velmi užitečný a efektivní prodejní nástroj pro obchodní týmy a je plně integrován s produkty TopSolid'Wood a TopSolid'WoodCam. Prodavač může rychle vytvářet 3D realisticky vykreslené obrázky, návrhy a cenové nabídky pro své zákazníky. Všechny projekty vytvořené pomocí TopSolid'Planneru lze zasílat přímo na oddělení přípravy výroby (kusovníky, následují desky, optimalizaci podle zatížení obráběcího programu atd.)


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit