Minerva
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Setkání Siemens PLM Connection již za měsíc

Autor článku: Siemens PLM Software   

Tags: Connection | PLM | Siemens | Software

Krkonose-setkani_uzivateluSiemens PLM Software zve všechny uživatele i potenciální zájemce na Siemens PLM Connection. Toto již tradiční setkání se uskuteční ve dnech 5. až 7. června v hotelu Galant v Mikulově. Hlavními tématy budou novinky v oblasti Teamcenter, zejména novinka Teamcenter Mobility umožňující práci odkudkoliv a kdykoliv. Dále novinky v NX 8, Teamcenter 9, Tecnomatix 10, Femap 10.2. Svůj prostor dostane taky revoluční synchronní technologie. Z řad nejpovolanějších zástupců Siemens PLM Software získají účastníci informace o vizi a aktuální produktové a odvětvové strategii společnosti. Vylosovaný účastník setkání získá zdarma nejnovější tablet iPad 2 s předinstalovanou aplikaci Teamcenter Mobility.

Pozornost bude věnována jak obecným trendům v oblasti PLM, tak i praktickým ukázkám řešení. Součástí programu budou zákaznické prezentace se sdílením zkušeností a ověřenými postupy.

Setkání uživatelů je jedinečnou příležitostí jak se dozvědět o novinkách, ale zejména možností probrat aktuální témata v oblasti PLM, potkat ostatní uživatele PLM, ale i odborníky z řad Siemens a partnerů a pohovořit o svých zkušenostech.

Formát semináře je 2,5 dne. Příjezd účastníků je plánován v odpoledních hodinách 5. června, ve večerních hodinách proběhne zahajovací raut. 6. a 7. června proběhne hlavní odborný program. V letošním roce byla vybrána nádherná vinařská lokalita Jihomoravského kraje, konkrétně Pálava a nově vybudovaný hotel Galant****, který se nachází jen několik kroků od historického srdce Mikulova, přímo pod Svatým kopečkem, na který je výhled nejen z hotelové terasy, ale i celé řady pokojů. Vinařská oblast a historické okolí Mikulova budou skvělou kulisou pro toto setkání, jehož součástí bude i bohatý doprovodný program, který vytvoří prostor pro neformální diskuzi.

Účast na Siemens PLM Connection je bezplatná. Účastnici si hradí pouze ubytování, které je nutno zaplatit předem (po registraci budou zaslány platební údaje).

Další informace a registrace najdete zde.

Mohlo by vás zajímat: