Google překladač: English Deutsch

Zvýšení produktivity v MEP 2012

Autor článku: EastCost CAD/CAM   

Tags: AutoCAD | Autodesk | CAD/CAM | EastCoast | MEP

Autodesk MEP 2012 Design to Fabrication EastCoast -1132Společnost EastCoast CAD/CAM oznámila vydání čtvrté verze svého softwaru Design to Fabrication s plnou podporou pro Autodesk MEP 2012 v celém jeho patentovaném workflow. Design to Fabrication používají dodavatelé plechů, potrubí a domovních instalací,  kteří spoléhají na automatické nástroje ke zvýšení své výkonnosti v CAD a montážních odděleních u řešení, jež musí být plně v souladu s novým průmyslovými směrnicemi, včetně Building Information Modeling (BIM) a nově se objevujícím standardem Facility Managementu, vyvinutým v U.S. Corp of Engineering, nazvaným COBie (Construction Operations Building Information Exchange).

Pracovní postup v Design to Fabrication, vyvinutý firmou EastCoast CAD/CAM a patentovaný americkým patentovým úřadem (U.S. Patent Office) v roce 2009, plně podporuje všechna hlediska BIM podmínek tím, že umožňuje uživatelům rozšířit navržený model o kalkulační a technologický detail, aniž by uživatel musel překreslovat model. Úspory času, zdrojů a peněz při využití patentovaného přístupu EastCoastu pokryjí náklady na nový software a jeho implementaci už při použití u prvního projektu. V době, kdy každý se snaží dělat svou práci rychleji a efektivněji, je řešení EastCoastu správným nástrojem ve správný čas.

Dave Derocher, generální ředitel firmy EastCoast oznámil, že: „S Verzí 4 přicházíme s novými možnostmi a nástroji pro plechy, které výrazně redukují proces řešení detailů, a u potrubí jsme zvýšili produktivitu pro snadné vytváření a správu nového obsahu technických zařízení. Vylepšení uživatelského rozhraní udělané Autodeskem v softwaru AutoCAD MEP 2012 v kombinaci s našimi nástroji (AutoTagging a Duct Hangers) bude mít obrovský úspěch u projektantů plechových částí a detailistů ve stavebnictví.“

Jak Fabrication for AutoCAD MEP, tak DuctMaker, což jsou softwarové komponenty pracovního postupu firmy EastCoast pro počítačově podporovanou výrobu (CAM), nyní obsahují plně funkční možnosti pro navrhování a výrobu dvoustěnného potrubí a schopnost určit poddimenzování potrubí ve fázi projektování nebo přímo ve výrobě. Nový typový obsah, rozšíření o mnoho existujících potrubních armatur, potrubí a možností umístění přídavných závěsů bude mít konkrétní význam pro dodavatele potrubí a armatur, stejně jako několik vylepšení uživatelského rozhraní PartManageru, nástroje pro správu obsahu, sloužícího k utřídění katalogů trubek a potrubí. Kromě toho budou výrobci obzvlášť rádi, že v DuctMakeru byla rozšířena podpora počtu průmyslových kabelových cívek. Finální soubor produktových vlastností a rozšíření zahrnuje aktualizace tohoto nejnovějšího softwarového produktu, MEP Fabrication. To je nástroj firmy EastCoast, který bez problémů přináší interoperabilitu celého specifikovaného BIM projektu, jak vyžadují dodavatelé při výrobě modelů z Revit MEPu. Do MEP Fabrication byla přidána podpora nejnovější verze Autodesk Revit MEP 2012.
EastCoast CAD/CAM v současnosti dodává Verzi 4 softwarových řešení zákazníkům, kteří mají aktivní předplatné, a novým předplatitelům.
Chcete-li požádat o nabídku softwaru, aktualizace nebo o další informace o produktu, kontaktujte Davida Quigleye e-mailem nebo volejte do firemní kanceláře EastCoast na číslo 1-800-334-2977. Další informace lze nalézt na webu EastCoast CAD/CAM.

Mohlo by vás zajímat: