Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

NEi Software představuje NEi Nastran in-CAD 2011

Autor článku: NEi Software   

Tags: CAE | FEA | MKP | Nastran | NEi | Software

NEi-Nastran-in-CAD -1134NEi Software představuje NEi Nastran in-CAD 2011, řešení založené na analýze metodou konečných prvků (MKP) dodávané ve tří-dimenzionálním (3D) prostředí. S produktem NEi Nastran in-CAD mohou týmy navrhující výrobky provádět předběžné zpracování MKP, analýzy a následné zpracování ve stejném asociativním CAD prostředí. Inženýři mohou použít flexibilní řešení počítačem podporovaného inženýrství (CAE) pro práci s datovými Nastran soubory a provádět pokročilé analýzy dostupné pouze u NEi Softwaru.

NEi Nastran in-CAD byl vyvinut na základě 20letých zkušeností NEi Softwaru s integrací vyspělých řešitelů NEi Nastran do špičkových pre- a post-procesorů a CAD řešení. NEi Nastran in-CAD odpovídá na poptávku po CAD asociativním a škálovatelném řešení pomocí analýzy MKP pro malé až středně velké firmy. Společnosti, které zahrnují MKP analýzu do rané fáze vývojového cyklu, mohou snížit počet chyb, počet návrhových a testovacích cyklů, čas potřebný k uvedení na trh a náklady na vývoj výrobků, a zvýšit návratnosti investic (ROI).
„NEi Nastran in-CAD umožňuje firmám splnit ROI a tržní cíle. Tak, jak se dodavatelský řetězec návrhu produktu stává stále složitějším, hledají firmy cenově dostupná řešení, která zkracují čas návrhu a poskytují flexibilní možnosti následného zpracování. Věříme, že tento produkt je zaměřen na tyto cíle,“  řekl Philip Potasiak, prezident NEi Software.
Více o řešení NEi Nastran in-CAD najdete na tomto odkazu.
Zájemci o bližší poznání, jak toto CAE řešení poskytuje předzpracování MKP, analýzy a následné zpracování v asociativním CAD prostředí, se mohou zaregistrovat na webový seminář, který proběhne 30. srpna 2011.

Mohlo by vás zajímat: