Google překladač: English Deutsch

BAE Systems vybrala PTC jako PLM partnera

Autor článku: PTC & AV Engineering   

Tags: BAE | PLM | PTC | Systems | Windchill

bae systems -1145PTC, The Product Development Company, oznámila 1. listopadu 2011, že společnosti BAE Systems, Inc. a BAE System, Ltd. Australie, globální letecké a zbrojařské společnosti, vybraly PLM řešení od PTC jako základní kámen své strategie řízení výrobkových dat. BAE Systems staví své aktivity na dlouhodobé schopnosti dodávat širokou řadu výrobků a služeb pro vzdušné, pozemní a námořní síly. V rámci toho BAE Systems v současnosti opouští množství různorodých, navzájem nepropojených databází a volí PLM řešení Windchill od PTC jako svůj podnikový standard pro vývoj výrobků.

Windchill přináší společnosti bezpečnou globální platformu pro přístup k výrobkovým datům a umožňuje spolupráci mezi svými závody, ale i s dodavateli a dalšími partnery. Podporuje efektivní změnové řízení a řízení konfigurací. Zlepšuje řízení CAD dat s cílem rychleji reagovat na požadavky zákazníků.
„V BAE Systems vybíráme taková technologická řešení, která nám pomohou dosáhnout konkurenční výhody, protože jsme schopni poskytovat našim zákazníkům inovativní a vysoce kvalitní řešení podporující jejich cíle,“ řekl Stewart Farnham, ředitel Egineering Tools Portolio Management v BAE Systems, Inc. „ Softwarové řešení od PTC nám prostřednictvím svých vestavěných funkcí umožnilo rychle zavést Windchill a tak se nyní můžeme silněji konkurenčně odlišit. PTC rozumí našim podnikovým procesům, zlepšilo své technické a servisní schopnosti, které budou nadále důležité pro naše strategické a dlouhodobé partnerství.“
„BAE Systems patří k největším světovým zbrojovkám. Své aktivity rozvíjí jak organicky, tak prostřednictvím akvizic. Velké, distribuované společnosti, jako je BAE Systems, si uvědomují, jak důležité je mít jednotnou, integrovanou technologickou platformou pro vývoj výrobku k zajištění včasných dodávek“ řekl Jim Heppelmann, prezident a CEO PTC. „ Právě proto BAE Systems standardizovala PLM řešení od PTC pro optimalizaci vývoje výrobku. Těšíme se na pokračování spolupráce, při které budeme podporovat tvorbu přidané hodnoty, realizované prostřednictvím strategických podnikových iniciativ BAE Systems.“
PTC poskytuje PLM řešení, které naplňuje požadavky globálního leteckého a zbrojního průmyslu. PTC řešení poskytuje automatizaci procesu vývoje, stejně jako kompletní přehled a kontrolu vývojových programů z pohledu bezpečnosti a spolupráce. PTC je v této oblasti vedoucím dodavatelem a podporuje 18 z top 20 leteckých společností a zbrojovek.

Mohlo by vás zajímat: