Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

SolidWorks Enterprise PDM zjednodušuje práci s projekty

Autor článku: DS SolidWorks   

Tags: Enterprise | PDM | SolidWorks

SolidWorksEnterprisePDM1149SolidWorks Enterprise PDM je cenově dostupné, snadno implementovatelné řešení, které umožňuje efektivnější správu dat v rámci malých pracovních skupin i velkých podniků. Konstrukční tým může s důvěrou sdílet data, spolupracovat na návrzích, řídit pracovní procesy a získá snadnější přístup k datům. To vše přispívá k efektivnějšímu vývoji výrobků, snižování finančních nákladů a zkrácení doby dodání výrobku na trh. Enterprise PDM je dodáván se všemi funkcemi, které potřebujete, včetně robustní funkce pro vyhledávání, jenž umožní rychle najít soubory, které potřebujete. Snadno se implementuje a používá a uchovává produktová data organizovaná a chráněná proti neoprávněnému přístupu.

Shlédněte video, které vás seznámí se softwarem SolidWorks Enterprise PDM *

Pět cest k úspěchu díky opětovnému využití dat návrhu v PDM
PDM_reuseWP_1149•    Jak často se přistihnete, že plýtváte drahocenným časem při hledání modelu nebo souboru?
•    Už se vám stalo, že jste si museli znovu vytvořit model, protože jste nenašli ten původní?
•    Nestrávili jste již někdy spoustu času tvorbou návrhu, a poté zjistili, že jeden z vašich kolegů již kdysi vymodeloval podobný návrh, který by splňoval vaše požadavky?
Pokud nepoužíváte integrovaný systém pro správu produktových dat (PDM), mohou vás tyto časově náročné situace potkat.

Tato studie pojednává o pěti klíčových výhodách opětovného využití dat návrhu a vysvětluje, jak můžete díky softwaru SolidWorks Enterprise PDM proměnit opětovné využití návrhu v úspěšnou strategii.
Stáhnout produktový leták *

7 stupňů inteligentního systému PDM
pdm_quick_1149Systémy pro správu produktových dat provádějí rozmanité úkoly a podporují spolupráci, kontrolu, propojení a zprostředkování informací v rámci celé konstrukční organizace. Maximální využití systému PDM začíná u inteligentního úložiště PDM společnosti SolidWorks.
Stažení průvodce *

* Pro stažení dokumentu či shlédnutí videa je potřeba zadat platnou e-mailovou adresu a odpovědět na 3 jednoduché otázky formou výběru ze seznamu.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit