Google překladač: English Deutsch

Fúze firem Stratasys a Objet

Autor článku: -red-   

Tags: 3D tiskárny | FDM | Objet | PolyJet | Prototyping | Rapid | Solidscape | Stratasys

stratasys a objet fuzuji--1216Podle sdělení Scotta Crumpa, generálního ředitele a předsedy představenstva společnosti Stratasys, z 16. dubna 2012, které dorazilo do naší e-mailové schránky, se firmy Stratasys a Objet dohodly na fúzi, aby vytvořily ještě silnější společnost s lepší výchozí pozicí pro další růst. Objet je předním výrobcem 3D tiskáren pro rapid prototyping. Společnost byla založena v roce 1998 a vyvinula svou vlastní 3D technologii tisku na inkjet základu. Dnes má více než 2800 zákazníků po celém světě, včetně několika společností z žebříčků Fortune 100 a Fortune 500. Objet má sídlo v Rehovotu v Izraeli a má více než 430 zaměstnanců.

Sloučená společnost bude nadále působit pod názvem Stratasys a bude mít dvě sídla, jedno ve městě Eden Prairie v Minnesotě a druhé v izraelském Rehovotu. Změny se nedotknou vztahu zákazníků se Stratasysem a každodenní kontakty zůstanou stejné. Stratasys bude i nadále poskytovat stejné moderní produkty a osobní služby, na jaké byli zákazníci zvyklí. Po dokončení transakce jim bude nabídnuta ještě širší nabídka produktů a služeb prostřednictvím sítí prodejců.
Transakce by měla být dokončena ve třetím čtvrtletí tohoto roku. Do té doby budou Stratasys a Objet nadále fungovat jako samostatné společnosti. Vzhledem ke komplementárnímu charakteru technologických portfolií obou společností a společnému závazku k inovacím a službám lze očekávat hladkou integraci. Technologie Objet PolyJet doplňuje nejmodernější FDM  a Solidscape  technologie Stratasysu a zákazníci se mohou těšit na širší sortiment rapid prototypingu a přímé digitální výroby.

Mohlo by vás zajímat: