Siemens
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Výborné výsledky CAD Studia za první pololetí

Autor článku: CAD Studio   

Tags: BIM | CAD | Hospodaření | PDM | Služby | Studio | Výsledky

CAD_Studio-1229wAkciová společnost CAD Studio navazuje na trend pozitivních ekonomických výsledků ve strojírenství, výrobě či infrastruktuře a oznamuje vynikající výsledky i v oblastech architektury a stavební projekce. Meziroční růst tržeb zde dosáhl dokonce trojciferných hodnot. CAD Studio se od počátku působení na našem trhu věnuje podpoře počítačového navrhování a souvisejících služeb ve všech hlavních průmyslových odvětvích. V každém z nich také dokáže dlouhodobě vykazovat pozitivní ekonomické výsledky.

Vedoucí postavení na českém trhu potvrzuje nejen celkový meziroční růst tržeb za první pololetí o 17 %, ale také růst CAD služeb o 72 % (ve stejném období). Výjimečný růst zaznamenaly zejména oblasti správy produktových dat (PDM) s 68 % či oblast informačního modelu budovy (BIM) ve stavebnictví se 168 % růstu.
„Tahounem růstu naší společnosti jsou oblasti, které pomáhají zákazníkům lépe uspět v tvrdém konkurenčním boji na trhu poznamenaném nepřehlednou ekonomickou situací. Na důležitosti tak získává efektivní správa dokumentace ve strojírenství, která pokrývá celý proces přípravy výroby. Na ni přímo navazuje nové řešení Autodesk PLM 360, kde do budoucna očekáváme dynamický rozvoj,“ doplňuje Jan Binter, výkonný ředitel akciové společnosti CAD Studio. „Druhou, pro mnohé možná trochu překvapivou oblastí, je stavebnictví. Další škrtání nákladů u našich zákazníků již neřeší problém nízkých cen projekčních prací. Naopak, námi dodávaná řešení, založená na principu BIM, umožňují významně snížit pracnost a zvýšit spolehlivost projektové dokumentace.“
CAD Studio potvrzuje úspěšnou strategii rozvoje a pokrytí všech průmyslových oblastí technologiemi od Autodesku. Odrazem této příznivé skutečnosti je také navýšení počtu zaměstnanců společnosti.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit