SolidWorks 2021
Helios
Google překladač: English Deutsch

Titan Motorsport implementovala cloudový Autodesk PLM 360

Autor článku: Autodesk   

Tags: 360 | Autodesk | Implementace | PLM | Titan Motorsport

TitanMotorsport-1245Společnost Autodesk oznámila, že britská společnost Titan Motorsport implementovala Autodesk PLM 360, cloudovou alternativu tradičních PLM systémů pro řízení životního cyklu produktu. Výrobce automobilových komponent využil cloudové řešení Autodesk PLM 360 k výraznému zlepšení pracovních procesů, přičemž redukoval čas od poptávky k objednávce ze 14 dnů na pouhé 3 dny a nyní plánuje zefektivnit další podnikové procesy. Titan potřeboval propojit a integrovat data z více softwarových řešení, včetně hlavního nástroje pro navrhování Autodesk Product Design Suite a stávajícího ERP systému tak, aby zjednodušil interní procesy a usnadnil sdílení produktových informací napříč celým podnikem.

„Zjistili jsme, že vymyslet nové workflow nám trvá déle než jej rovnou vytvořit s pomocí platformy PLM 360,“ řekl Mark Martin, systémový manažer ve společnosti Titan. „Nikdy předtím jsme nepřemýšleli o investování do PLM systému. Viděli jsme PLM jako řešení pouze pro velké společnosti a ne jako něco, o čem by měla uvažovat menší společnost. Avšak stačilo 15minutové demo prezentované Micro Concepts, prodejcem společnosti Autodesk, a byl jsem přesvědčen, že Autodesk PLM 360 je pro nás to pravé.“

Titan Motorsport zahájil svou činnost před více než 30 lety navrhováním a vývojem závodních automobilů a motorů. Od té doby si získal vysokou reputaci a vyrostl v konstrukční společnost, která nyní dodává komponenty výrobcům výkonných sportovních vozů a zaměstnává více než 50 pracovníků. Společnost vždy kladla velký důraz na investice do nejnovějších technologií, ale v poslední době čelila výzvě čím dál komplikovanějších procesů.

„Autodesk PLM nám umožnil centralizovat data, takže k nim kdokoliv v organizaci může mít kdykoliv přístup prostřednictvím webového spojení – při vědomí jejich aktuálnosti a přesnosti. To vede k rychlejšímu a kvalifikovanějšímu rozhodování a nakonec k lepším zákaznickým službám z pohledu rychlejší odezvy na jejich poptávku,“ řekl Mark Martin.

Protože Autodesk PLM 360 je webová aplikace bez potřeby serverů a složité implementace softwaru, společnost Titan byla schopná začít využívat systém v řádu několika minut. Zákazníci, kteří si zakoupí řešení Autodesk PLM 360, získají přístup ke kompletní sadě aplikací a mohou začít využívat cokoliv a kdykoliv potřebují, přičemž budou platit pouze za jejich využívání. „Tato flexibilita znamená, že se můžeme prioritně zaměřit na ty procesy, které nejvíce vyžadují naši pozornost,“ dodal Mark Martin.

„Titan je přesně tím typem společností, na které Autodesk myslel při vývoji PLM 360,“ řekla Brenda Discher, viceprezidentka Manufacturing Industry Strategy & Marketing ve společnosti Autodesk. „PLM nabízí řadu přínosů jako například možnost zefektivnění podnikových procesů, účinnou podporu vývoje nových produktů, vyšší kvalitu produktů a lepší ziskovost. Zatímco ještě nedávno byla PLM řešení vyhrazena pouze velkým podnikům, které dokázaly unést výdaje a procesy s nimi spojené, Autodesk PLM 360 je dostupné, snadno implementovatelné a využitelné řešení, jež poskytuje přínosy kdykoliv, kdekoliv a jakékoliv firmě.“

Mohlo by vás zajímat: