Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Navigace TomTom s doživotní aktualizací map na českém trhu

Autor článku: Gric   

Tags: Mapy | Navigace | TomTom

TomTom_Start_1248Společnost TomTom uvedla na český trh dva nové modely ze svého portfolia osobních navigací s doživotní aktualizací map. TomTom Start 60 je nejnovější přírůstek základní řady navigací, který zaujme velkou 6-palcovou obrazovkou pro ještě lepší viditelnost vizuálních pokynů. Naproti tomu modely TomTom Via 130/135 potěší příznivce bezpečného a snadného hands-free volání během řízení vozidla. Oba produkty nabízejí doživotní přístup k bezplatným mapovým opravám. Tyto opravy jsou uvolňovány každý den díky spolupráci rozsáhlé uživatelské komunity TomTom Map Share, která pomáhá řidičům řešit časté změny na cestách, jako jsou omezení rychlosti či zablokované silnice. Služba Map Share byla dříve k dispozici pouze pro mapy ne starší než 12 měsíců, nyní však pokrývá celou dobu životnosti přístroje.

Pokud si zakoupíte nový produkty nyní, automaticky máte nárok na bezplatné stažení nových map přímo od výrobce po celou dobu živostnosti přístroje. Pokud jste si koupili výrobek před čtvrtým čtvrtletím, nově si k němu můžete přikoupit aktualizaci map na 3 roky. Nové mapy vycházejí minimálně čtyřikrát do roka.

Chloubou TomTom Start 60 je podvojný montážní systém, který dovoluje uživatelům vybrat si mezi upevněním navigace na čelní sklo či palubní desku.

Řada Via 130/135 obsahuje integrovaný držák a nabízí také hands-free volání prostřednictvím technologie Bluetooth. Tuto funkci nejvíce ocení ti uživatelé, kteří potřebují být v kontaktu se svou rodinou, s kolegy z práce či obchodními partnery, zatímco jsou na cestách. Díky bezkontaktní technologii volání nemusíte spustit ruce z volantu ani oči z vozovky, takže neohrožujete bezpečnost provozu.

TomTom Via 130 a 135 mají stejné funkce, ale různé velikosti obrazovky. Via 130 má 4,3-palcový displej, zatímco Via 135 obsahuje 5-palcový displej.


Mohlo by vás zajímat: