SolidWorks 2021
Helios
Google překladač: English Deutsch

Kurzy společnosti Ashrae na kongresu Clima 2013

Autor článku: ASHRAE   

Tags: Ashrae | Clima 2013 | HVAC | Praha | Stavebnictví | Vzdělávání

Ashrae kurzy 1311Ashrae nabízí na kongresu Clima 2013 v Praze dva půldenní vzdělávací kurzy, které se budou věnovat osvědčeným postupům v oblasti stavebních projektů a provozu vytápění, vzduchotechniky a ventilace (HVAC). Školení propojuje technologický pokrok s reálnou praxí a čerpá z nové literatury společnosti Ashrae. Clima je světový kongres, který každé tři roky pořádá federace REHVA. Letošní kongres se koná v Praze 16. – 19. června 2013. Kurzy společnosti Ashrae proběhnou bezprostředně před kongresem Clima.

V sobotu 15. června 2013 od 13:00 do 16:00 pořádá společnost Ashrae kurz Uvedení do provozu energeticky vysoce efektivních budov (High-Performance Buildings), který se bude zabývat základními otázkami procesu uvedení budov do provozu dle Standardu 0 společnosti Ashrae. Také se bude věnovat tomu, jaký vliv má použití postupu uvedení do provozu společnosti Ashrae na akvizici energeticky vysoce efektivních budov.

V neděli 16. června 2013 od 10:00 do 13:00 pořádá společnost Ashrae kurz Projekt energeticky vysoce efektivních budov (High-Performance Building): aplikace a trendy. Tento kurz se bude věnovat aplikacím nových technologií a konstrukčních koncepcí, které jsou nezbytné pro dosažení vysoké energetické efektivity budov, včetně energeticky nulových či téměř nulových budov.

Oba kurzy se budou konat v Kongresovém centru Praha. Poplatek za účast na jednom kurzu je 82 USD (přibližně 63 EUR v závislosti na směnném kurzu v době registrace). Poplatek za účast na obou kurzech je 123 USD. Účastníci obdrží pracovní sešity a certifikát o absolvování kurzu Ashrae. Kurzy budou probíhat pod vedením instruktora, a to pouze v angličtině.

Podrobný popis kurzů naleznete na webových stránkách firmy, kde máte možnost se také zaregistrovat.


Mohlo by vás zajímat: