Minerva
Google překladač: English Deutsch

Nová řada externích disků WD My Passport Ultra

Autor článku: WD   

Tags: Dropbox | Externí disk | USB 3.0 | WD SmartWare Pro | Western Digita (WD)l

My Passport Ultra 2013-1320Společnost WD oznámila uvedení produktové řady přenosných externích disků My Passport Ultra. Disky kombinují rozšířenou ochranu dat s rychlým připojením USB 3.0. Štíhlý, kompaktní design nabízí ve čtyřech barevných provedeních nejbezpečnější a nejjednodušší způsob ochrany digitálního obsahu všem, kteří jsou na cestách a vyžadují mobilitu dat. Disky budou dostupné v kapacitách 500 GB, 1 TB and 2 TB. Tyto externí disky jsou dodávány se zálohovacím softwarem WD SmartWare Pro, který umožňuje i integraci se službou Dropbox.

Před neoprávněným přístupem jsou disky chráněny hardwarovým šifrováním a heslem. Součástí je i ochranné pouzdro, které pomáhá chránit disk před každodenními otřesy, které život na cestách přináší.
Na externí disky My Passport Ultra se poskytuje 3letá omezená záruka a disky jsou dostupné prostřednictvím vybrané sítě prodejců a distributorů a v internetovém obchodě wdstore.com. Doporučená koncová cena je u kapacity 500 GB 99,99 USD, u kapacity 1 TB 129,99 USD.


Mohlo by vás zajímat: