SolidWorks 2021
Google překladač: English Deutsch

Třetí ročník AutoDesign Prague už 26. září 2013

Autor článku: Radek Laube   

Tags: 2013 | AutoDesign | Design | Konference | Mladá Boleslav | Muzeum | Prague | Škoda Auto

Pozvanka ADP 2013-1336Mezinárodní konference AutoDesign Prague proběhne tento rok netradičně v exkluzivních prostorách nově zrekonstruovaného mladoboleslavského muzea Škoda Auto. Návštěvníci se tak mohou těšit nejen na vystoupení šéfdesignéra Škody Jozefa Kabaně, ale i na setkání s řadou dalších zástupců designu značek, jako je Pininfarina, Opel, Jaguar, Land Rover a další. Podtitul akce „Design v srdci Evropy“ předznamenává, že zaměření letošního ročníku bude částečně orientováno na design spojený s regionem střední Evropy.

Vedle domácí automobilky bude svou práci prezentovat například Braňo Maukš, slovenský designér působící více jak šest let ve věhlasném italském studiu Pininfarina. Ryze českou tvorbu pak bude zastupovat například BT design – největší české externí studio spolupracující s několika světovými automobilkami. Techničtější prezentaci mapující trendy a možnosti v automobilovém osvětlení přednese zástupce společnosti Varroc Lighting Systems, která má v České republice globální centrum vývoje a připravuje světlomety pro Bentley, Ford, Mercedes a další klíčové automobilky.
AutoDesign Prague je unikátní akce otevřená pro profesionály i širokou veřejnost a světem automobilového designu návštěvníky provedou sami tvůrci a přední osobnosti tohoto nejkreativnějšího odvětví automobilového průmyslu.
Akce se uskuteční 26. září v mladoboleslavském muzeu Škoda Auto a na programu je deset přednášek a doprovodný program. K vidění bude i několik zajímavých vozů a na stáncích partnerů konference si návštěvníci budou moci vyzkoušet virtuální navrhování, clay modeling a seznámit se s řadou nejmodernějších špičkových designérských nástrojů od softwaru až po stavbu prototypů a 3D tisk. Hlavním pořadatelem akce je časopis AutoDesign&Styling, který se již sedmým rokem seznamuje čtenáře s nejdůležitějšími trendy v automobilovém designu.
Další informace získají zájemci na webu www.auto-design-prague.cz, kde je také možné se registrovat.


Mohlo by vás zajímat: