Google překladač: English Deutsch

3D modely Axis Camera Families pro Autodesk Revit

Autor článku: Axis   

Tags: 3D modely | Autodesk | Axis | BIM | Kamery | Revit

Axis Camera Families for Revit - 1339Soubory informací s názvem Axis Camera Families jsou 3D modely kamer určené pro uživatele softwaru Autodesk Revit a jsou nyní k dispozici prostřednictvím služby Autodesk Seek, jako jedné z nejpoužívanějších webových služeb pro informační modelování budov (building information modeling – BIM) na trhu. Současně společnost Axis představuje přídavný modul pro Autodesk Revit s názvem Axis Camera View, jenž architektům, inženýrům a projektantům bezpečnostních systémů nabízí rychlý způsob, jak vytvářet 3D pohledy viděné bezpečnostními kamerami přímo v jejich CAD projektech.

Služba Autodesk Seek umožňuje architektům, inženýrům a projektantům bezpečnostních systémů snadno vyhledávat, prohlédnout náhledy a stahovat 3D modely produktů Axis Communication, společnosti v oblasti síťového videa a bezpečnostních kamer. Architekti, inženýři a projektanti bezpečnostních systémů mohou díky snadnému přístupu do portfolia bezpečnostních kamer Axis interaktivně vizualizovat umístění a pohledové úhly kamer již během práce na projektu.
Informace obsažené v souborech Axis Camera Families umožňují projektantům bezpečnostních systémů umístit síťové kamery Axis přímo do plánů budov v CADu a nechat si zobrazit oblasti, které budou kamery pokrývat. CAD modely jim umožní přesně vidět, jak kamery co nejlépe v rámci budovy rozmístit, a navíc snadno detekovat a snižovat výskyt neočekávaných slepých míst.
Pomocí nového přídavného modulu (add-in) s názvem Axis Camera View určeného pro uživatele aplikace Revit si mohou uživatelé rychle zobrazit 3D pohled svého CAD projektu, jak jej „uvidí“ objektiv kamer Axis. Díky tomu je snadné získat dobrou orientaci, jak bude finální scéna dohledových kamer vypadat, a to již v rané fázi tvorby projektu, viz následující videoklip:

Modely Axis Camera Families pro Autodesk Revit obsahují naprostou většinu síťových kamer Axis, jsou k dispozici bezplatně a naleznete je na Autodesk Seek a webové stránce společnosti Axis.


Mohlo by vás zajímat: