Minerva
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

ZWCAD Touch 1.2 pro Android s novými funkcemi

Autor článku: ZWCAD Design   

Tags: Android | Cloud | Design | Editor | Prohlížeč | Touch | ZWCAD

ZWCAD Touch 3D View-1419ZWCAD Design oznámil 30. dubna vydání zbrusu nové aktualizace pro ZWCAD Touch na Androidu. Verze 1.2 přináší na Android 3D pohled a také vkládání obrázků, novější kompatibilní cloudové úložné služby třetích stran, jakož i lepší funkce pro vyhledávání. ZWCAD Touch pro Android konečně dohnal svého iOS příbuzného a dočkal se dlouho očekávaného 3D zobrazení a jeho ovládacích prvků. Uživatelé mohou nyní otevřít .DWG soubory obsahující 3D tělesa a přepínat mezi různými vizuálními styly, jako jsou 2D a 3D drátový model. Kvalitnější ovládání je nabídnuto uživatelům, kteří mohou kroužit, panorámovat a zoomovat, a umožnit jim tak důkladnou kontrolu výkresů a návrhů.

Vložení obrázků do návrhů
Další vyhledávaná funkce od ZWCAD Touch na iOS nyní dorazila na Android. Verze 1.2 umožňuje uživatelům umístit do návrhů fotografie. Tato funkce byla dříve použita k přidávání obrázků na místa v konstrukci, připojování poznámek nápadů a příkladů a k zaznamenání jiných problémů, které by bylo těžké vysvětlit písemnou formou.
zwcad touch Insert Export-1419

ZWCAD Touch pro Android také nabízí novou funkci exportu, která umožňuje uživatelům posílat své výkresy jako soubor .JPG spolupracovníkům, kteří nemají ZWCAD Touch.

Nová kompatibilita se službami SugarSync a Box
Novinky v kompatibilitě ZWCAD Touch se SugarSync a Boxem znamenají, že i další uživatelé nyní mohou sdílet své výkresy, a to nejen mezi svými počítači a mobilními zařízeními, ale také s klienty a spolupracovníky. Přidání hlavních poskytovatelů, jako DropBox, GoogleDrive a OneDrive (dříve SkyDrive), stejně jako mnoha dalších synchronizačních cloudů třetích stran, umožňuje uživatelům automaticky synchronizovat své práce mezi svým stolním počítačem a mobilním zařízením. To znamená, že si můžete bez obav vzít své návrhy jejich prostřednictvím kamkoliv. Je tak také umožněno synchronní sdílení mezi jednotlivými odděleními a kancelářemi a podporována lepší a snazší spolupráce a poznámkování.
zwcad touch Cloud Search-1419

Vylepšené vyhledávací funkce
Po obdržení zpětné vazby od uživatelů, že není možné vyhledávat výkresy ve všech složkách telefonu, ZWCAD Touch pro Android nyní automaticky prohledá všechny dostupné složky. ZWCAD Touch bude automaticky odfiltrovávat všechny složky, které nesouvisí s .DWG soubory, což usnadní uživatelům ukládání, organizování a nacházení svých výkresů a návrhů.

DWG editor a prohlížeč ZWCAD Touch je k nyní dispozici ve verzích pro Android a iOS. Klikněte si na odkazy k jeho stažení a podívejte se také na novou stránku ZWCAD Touch na Facebook, kde najdete další novinky, tipy a triky.


Mohlo by vás zajímat: