Google překladač: English Deutsch

Ashampoo 3D CAD Architecture 7 a 3D CAD Professional 7

Autor článku: Ashanpoo   

Tags: 3D CAD | Architecture 7 | Architektura | Ashampoo | Professional 7 | Stavebnictví

Ashampoo 3D CADs--1907Společnost Ashampoo vydává v nových verzích své dva 3D CAD programy – Ashampoo 3D CAD Architecture 7 a Ashampoo 3D CAD Professional 7. Software Ashampoo 3D CAD Architecture 7 je určen pro domácí navrhování a jako 3D konstrukční software pro stolní počítače s Windows. Uživatelé mohou krok za krokem vytvářet, sestavovat a kontrolovat 3D návrhy budov a domů v realistickém provedení. Novinkami v této verzi jsou montážní plánovač architektury a domů, řada nových objektů přes import 3D modelů vytvořených v programech SketchUp a Collada, analýza plochy s přesným výpočtem a návrhy nebo 3D rastrové prvky pro velké prostory.

Ashampoo 3D CAD Architecture 7 je ke stažení zde. Ashampoo 3D CAD Professional 7 je již podle názvu určen profesionálům včetně dekoratérů či krajinářů. Novinkami zde jsou možnosti vytvořit okamžitě plány sestav, pohyblivá kamera a různé zobrazovací úhly ve 3D náhledu, řada nových objektů díky importu ze SketchUpu a Collady, analýza plochy s přesným výpočtem a návrhy, přes 350 nových 2D symbolů nebo stovky nových textur pro stavební materiály. Ashampoo 3D CAD Professional 7 se dá stáhnout tady.
Je možná vhodné připomenout, i když nejde o novinku, že 3D CAD Professional pamatuje i na navrhování střešních polí fotovoltaických panelů.


Mohlo by vás zajímat: