Exinda
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Archiv newsletteru

Přihlášení odběru CADnews:

AIMTEC

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Jaké bylo DS PLM Forum 2011 v Praze

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: Dassault | DS PLM Forum | Konference

Spokojení posluchači v závěru 1. dne DS PLM Fora_1114Každoroční putovní akce firmy Dassault Systèmes v regionu střední a východní Evropy letos navštívila Prahu v hotelu Corinthia (pamětníci budou znát i název Fórum) ve dnech 31. března a 1. dubna. Poté se ještě bude konat ve dnech 7. a 8. dubna v polském Zakopaném a 11. května ve slovinské Portoroži. Jako sponzor této akce opět vystupoval výrobce 3D myší 3Dconnexion, který měl už tradičně v přísálí svůj stánek, a další stánky obsadili čeští distributoři produktů DS – T-Systems, Technodat, Idiada, Dytron a BEKO Engineering. Úvod do konference obstaral Didier Martre představením vizí a strategií hostitelské firmy.

Pak následovaly přednášky o použití, přínosech a zkušenostech nasazení produktů DS ve významných českých firmách Aero Vodochody, Promens, Škoda Power a Tyco Fire & Integrated Solutions. Pořadatelům se povedl výborný tah, protože už unavenému publiku naservírovali  na konec přednášky HumMod Golem Edition (o rozsáhlém modelu fyziologických systémů člověka) a Projektování a budování největšího stroje na světě (o vzniku a údržbě urychlovače částic CERN). Souznění prezentujících a posluchačů vyvolávalo živé reakce a na závěr i množství dotazů. Úspěšný první den zakončil společenský večer s živou hudbou, která hrála jak k poslechu, tak k tanci, i když tomu druhému jmenovanému se účastníci moc nevěnovali.
Ve druhém dnu se přednášky rozdělily na část produktovou a část technickou. To je vždy trochu problém, protože většinou to vychází tak, že spolu paralelně běží prezentace, o které máte zájem. Nezbývá než si hodit korunou a něco vybrat. Já si vybral technickou sekci, a tak jsem dozvěděl například něco o řízení dat produktem Enovia V6 a o řešení pro konstrukce forem a obrábění a načerpal další zajímavé informace.
Myslím, že většina účastníků DS PLM Fora odjížděla spokojena a předpokládám, že se přihlásí i na další ročník. -kh-

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit