Google překladač: English Deutsch

Jak jsem (ne)byl na Wood-Tecu

Autor článku: kh   

Tags: Akce | CAD | Dřevoobrábění | Dřevostavba | Nábytek

woodtec943.jpgInformace o budoucích veletrzích mi chodí na soukromou e-mailovou adresu. Nevím proč, asi jsem se někdy v minulosti pod touto adresou na webu BVV zaregistroval. Lákadla Wood-Tecu byla celkem zajímavá a tak jsem přepokládal, že tuto výstavu určitě navštívím. Nicméně pracovní vytížení mi moje plány poněkud pozměnilo. Wood-Tec začal v úterý 20. října a končil 23. října. První tři dny jsem byl spíš v Praze než v Brně, a tak zbyl už jen den poslední. Člověk míní, povinnosti mění. Z posledního dne mi zbyly na návštěvu veletrhu asi tak 2 až 2,5 hodiny. Podle plánku na webu BVV Wood-Tec zaujímal pozice v pavilonech P a F, přičemž pro CAD zajímavé firmy byly pouze v pavilonu P. Asi tak 2 hodiny před předpokládaným uzavřením výstavy jsem se dostal do pavilonu P a tiše doufal, že zde získám novinářskou akreditaci, už minimálně dvakrát to bylo možné. Ovšem chyba lávky. Tiskové středisko a akreditace byla možná pouze v pavilonu E na opačném konci výstaviště. Zkusil jsem tedy novinářský průkaz a projít přes Cerbera hlídajícího vstup do pavilonu P v jediném místě řady nevyužitých turniketů (vlastně jsem je ještě neviděl funkčně používat). Cerberos byl ovšem neoblomný. Rychle jsem zhodnotil situaci. Musel bych vyrazit do pavilonu E a znovu se vrátit do P. Představa, že v dané pokročilé době už asi nikoho nenajdu nejen v tiskovém středisku, ale ani mezi vystavovateli, které jsem zamýšlel navštívit, ze mne vyloudila jisté neuctivé slovo na adresu Cerbera i BVV. Dodatečně se za to omlouvám. Víc jsem pro návštěvu Wood-Tecu neudělal. Otočil jsem se na patě a vrátil se do redakce. -kh-

PS: Ano, udělal jsem chybu, že jsem se neregistroval předem, mohl jsem dostat akreditaci poštou. Na druhou stranu se na jakoukoliv výstavu například v Praze-Letňanech dostanu jen na novinářský průkaz. A podobnou zkušenost mám i se zahraničními výstavami typu CeBIT.
Na závěr přidávám informaci o tom, kdo snad na Wood-Tecu letos z CADařů vystavoval (zdroj: Katalog vystavovatelů na webu BVV).

Software pro nábytkářský průmysl
PRO100 BUBIK-ZWYRTEK
ŠPINAR - software s.r.o.

Software pro konstrukci oken
ŠPINAR - software s.r.o.

Software pro dřevěné konstrukce
Dietrich's AG
SEMACZ, s.r.o.
SOFTconsult, spol. s r.o.
WETO AG

Software pro dřevařské řemeslné dílny (pro stolařské dílny)
Hettich ČR k.s.
ŠPINAR - software s.r.o.

Software pro konstrukci schodů
Dietrich''s AG
SAHOS s.r.o.
SEMACZ, s.r.o.
ŠPINAR - software s.r.o.

Software jiný
SOFTconsult, spol. s r.o.

Mohlo by vás zajímat: