Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Lenovo přichází s dosud nejvýkonnějšími ThinkPady

Autor článku: Václav Buk   

Tags: Hardware | Notebooky

Lenovo ThinkPad W701Pro uživatele, kteří potřebují extrémní výpočetní výkon i produktivitu, je určena nová řada „W“ mobilních pracovních stanic Lenovo, nejvýkonnějších ThinkPadů všech dob. Tyto notebooky v sobě spojují procesory Intel Core i7 (s technologiemi Intel Turbo Boost a Intel Hyperthreading) s grafickými jednotkami NVIDIA řady Quadro FX2800 a 3800. Uvedené technologie stojí za pohotovou odezvou pracovních stanic, která je nutná při práci profesionálních uživatelů.
ThinkPad W701 je 17palcová mobilní pracovní stanice s volitelně vestavěným barevným kalibrátorem. Ten pomáhá profesionálům v oblastech počítačem podporovaného navrhování (CAD) a tvorby digitálního obsahu (DCC) zajistit zobrazení přesných barev. W701 kromě jiného zahrnuje volitelně vestavěný digitizér WACOM s perem pro manipulaci s jemnými detaily. Stanice W701 osazená USB porty s podporou USB 3.0 je certifikována pro provoz nejoblíbenějších aplikací od nezávislých výrobců CAD/DCC software, jako Dassault Systemes CATIA, SolidWorks, PTC Pro/E a dalších.

Lenovo ThinkPad W701Počítače Think charakterizuje robustní konstrukce a výkonnost. Ochranný rám, kompozity z uhlíkových a skleněných vláken společně s Active Protection System u všech notebooků pomáhají splnit vojenské požadavky pro provoz za vysokých i nízkých teplot, při nárazech, ve vysoké nadmořské výšce a prachu.
Model ThinkPad W701 je nyní dostupný na našem na trhu za cenu od 69 990 Kč bez DPH.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit