Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Prezentace o generativním návrhu k dispozici online

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: Bentley | Stavebnictví | Výstavy

smartgeometry1034.jpgSpolečnost Bentley Systems oznámila, že prezentace z konference SmartGeometry 2010 na téma generativního návrhu, hodnocené jako inspirativní a nutící k zamyšlení, jsou společně s rozhovory s nejdůležitějšími řečníky konference nyní volně k dispozici ke shlédnutí. Tento rok se SmartGeometry konference, což je nejdůležitější akce věnovaná pokrokovým návrhovým nástrojům, technologiím a metodice, které jsou základem a které podporují nové formy architektonického a konstrukčního vyjádření, konala ve dnech 23. – 24. března ve španělské Barceloně. V průběhu konference se hlavní experti jak z komerční, tak akademické sféry z celého světa věnovali důležitým tématům majícím vliv na používání technologie generativního návrhu a určujícím směr dalšího rozvoje. Tématem konference byly pracovní prototypy sloužící k ověření a otestování konceptu a návrhu.
“Jde o důležité prezentace od vedoucích osobností v oboru. Poskytli jsme je volně k dispozici všem, kteří se zajímají o generativní návrh a jeho důsledky pro praxi, aby měli možnost seznámit s touto fascinující technologií,“ říká Huw Roberts, celosvětový marketingový ředitel Bentley.

Videa obsahují mimo jiné přehled prací realizovaných v rámci doprovodné akce SmartGeometry 2010 Workshop, která se konala v termínu 19. – 22. března v Katalánském institutu pro pokročilou  architekturu (IAAC). V průběhu intenzivně interaktivního programu byl používán Bentley produkt MicroStation GenerativeComponents (GC) pro vytváření funkčních prototypů. Více informací o produktu GC včetně možnosti stažení technologické předběžné verze produktu zdarma je k dispozici zde.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit