Google překladač: English Deutsch

Navigace Dynavix pro iPhone

Autor článku: Dynavix   

Tags: Dynavix | GIS | GPS | iPhone | Navigace

Dynavix pro iPhone 5-1110Svůj iPhone můžete změnit v plně funkční navigační systém díky Dynavixu - chytré navigaci s precizními hlasovými pokyny a nejnovějšími mapovými podklady, které jsou uloženy ve vnitřní paměti iPhonu. Navigace Dynavix spojuje ty nejlepší na trhu dostupné funkce s brilantním designem a uživatelským zážitkem. Intuitivní a jednoduché uživatelské rozhraní je také ideální volbou pro uživatele, kteří s navigacemi nemají zkušenosti. Navigace je uzpůsobena logice ovládání iPhonu, samozřejmostí je multidotykové ovládání.

Jedním z hlavních lákadel této nové navigace je funkce chytrá trasa, která umožňuje zvolit optimální cestu s ohledem na den v týdnu a denní dobu. Vyhnete se tak jednoduše dopravním zácpám, a to ať cestujete v pondělí ráno nebo neděli odpoledne. Mezi další významnou funkci patří bezesporu více než 99% pokrytí čísel popisných v ČR. Standardní databáze od společnosti TeleAtlas, která obsahuje 450 tisíc čísel popisných, byla rozšířena na 2,3 milionu adres. Databáze navigace zajistí pohodlné a rychlé vyhledávání cíle a zamezí zbytečnému bloudění v dlouhých ulicích nebo malých vískách.
„Na Appstoru je k dispozici přibližně 16 navigací od různých dodavatelů, přičemž věříme, že aplikace Dynavix bude díky svojí funkčnosti a intuitivnímu ovládání patřit mezi nejlepší tři.“ uvedl Tomáš Tvrzský, předseda představenstva společnosti. „Oproti konkurenci se můžeme pochlubit rychlejšími výpočty delších tras. Dynavix aplikace nabízí rovněž rozsáhlé možnosti osobního nastavení.“ Uživatel si tak může zvolit podle svého vkusu např. černý nebo bílý styl celé aplikace, rovněž má k dispozici široké možnosti nastavení pozadí, barvy mapy, údajů infopanelu, tématu nebo auta.
Navigace Dynavix vychází z mnohaletých zkušeností z vývoje navigačních aplikací a bude tedy mimo jiné obsahovat navigaci do jízdních pruhů, asistenta rychlosti se zvukovým varováním, nabídne alternativní trasu a funkci zakázaných úseků, 2D a 3D zobrazení mapy, zobrazení významných budov ve 3D, automatický přepočet trasy, automatický denní nebo noční mód, upozornění na radary, hlasové pokyny herců Pavla Lišky a Ilony Svobodové. Hlasové instrukce včetně uživatelského prostředí si pak může uživatel zvolit v češtině, slovenštině, němčině, angličtině či vietnamštině, následovat pak budou další jazykové mutace.
Další neméně důležitou funkcí je databáze rizikových míst. Díky této funkci je řidič s předstihem upozorňován na blížící se rizikové místo, čímž dochází ke zvýšení jeho pozornosti k okolnímu provozu a snížení rychlosti jízdy. To má příznivý dopad na zkrácení brzdné dráhy v případě hrozícího nebezpečí. Již pouhé zvýšení pozornosti řidiče před takovým místem má značný přínos ve snížení nehodovosti a počtu zmařených lidských životů.
Navigace Dynavix-1110
K dispozici je také tzv. Rychlý panel, který vám umožní okamžité vyhledání nejbližší čerpací stanice, ubytování nebo občerstvení na vaší trase a snadný přístup k ovládání iPodu. Také vám pomůže jednoduše najít nejbližší parkoviště v okolí vašeho cíle.
Do vybraného bodu zájmu, například restaurace, můžete přímo zavolat a rezervovat si stoly nebo přejít na její webové stránky a prohlédnout si jídelní lístek. Navigace Dynavix pro iPhone je plná originálních a chytrých řešení, která vytvářejí silný dojem z navigace jako celku.
Aplikace Dynavix je k dostání pro iPhone 4, iPhone 3GS a iPhone 3G prostřednictvím českého a slovenského App Store .Verze s mapovým pokrytím Střední Evropy koupíte za zaváděcí cenou 39,99 €, tedy přibližně 1000 Kč. Dále budou na Appstoru k dostání aplikace s mapovým pokrytím České republiky, Slovenska a Německa, Východní Evropy, Západní Evropy, Velké Británie a Irska, severských států, anebo si případně můžete zakoupit pouze mapu České republiky. Další mapová uskupení budou následovat.
Více informací o aplikaci Dynavix pro iPhone včetně předváděcích videí najdete na iphone.dynavix.com.

Mohlo by vás zajímat: