Google překladač: English Deutsch

ECOline Machines Workshop

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: CNC | DMG | ECOline | MCAE | Workshop

DMG_1111Ve dnech 8. a 9. března 2011 se do předváděcího centra firmy DMG v Brně přišlo podívat na 50 zájemců z bezmála dvaceti firem. Představení CNC obráběcích strojů z ekonomické řady ECOline (vertikální obráběcí centrum DMC 635 V eco, univerzální CNC soustruh CTX 310 eco s poháněnými nástroji a souvisle řízenou osou C na hlavním vřetenu a přístroj pro externí měření a seřizování nástrojů UNO 115 eco) doprovázely dvě přednášky odborných techniků z firmy MCAE. 
První informovala o spolupráci s firmou DMG nejen v oblasti strojů řady ECOline, ale zejména o programování strojů řady premium line - univerzálních obráběcích center a soustruhů. Zmíněna byla také možnost přímého propojení softwaru Tebis s přístroji pro externí seřizování nástrojů. Všem zájemcům o stroje ekonomické řady byla předvedena speciální nabídka na software Tebis pro 5stranné obrábění. Druhá přednáška pak prezentovala samotný software Tebis, který je zaměřen na precizní a automatizované obrábění. Automatizace a zjednodušení programování je obsaženo ve všech modulech, od 2,5 D, 3 AX až po plynulé 5osé obrábění. V prezentaci byla představena nejnovější verze softwaru TEBIS V3.5, její klíčové funkce, praktická ukázka externího programování a také benefity, které software přináší. 
Blok přednášek střídaly ukázky obrábění (frézování) na předváděných strojích s využitím nástrojů firmy SANDVIK Coromant. 
Ve spolupráci s firmou DMG pro vás MCAE připravila speciální nabídku na velmi kvalitní CAM software Tebis pro pětistranné obrábění. Speciální nabídka „Tebis 2,5 Machine Tool Packet“ je spojena s frézkami řady ECOline. Kontakt na e-mailu: mcae|at|mcae.cz.

Mohlo by vás zajímat: