Google překladač: English Deutsch

SolidCAM Xpress – nejmenší ale výkonný SolidCAM

Autor článku: SolidCAM   

Tags: CAM | Inventor | SolidCAM | SolidWorks | Xpress

SolidCAM Xpress 1113SolidCAM Xpress je nový a nejmenší z řady programovacích produktů společnosti SolidCAM. Je zaměřený na základní programovací funkce 2.5D frézování a je, stejně jako ostatní produkty, plně integrovaný v CAD systémech SolidWorks a Inventor – a za překvapivě dostupnou cenu. Ocení ho každý, kdo ještě nemá zkušenosti s CAM systémem a chtěl by začít programovat s možností budoucího rozšíření na libovolné vyšší konfigurace SolidCAMu.

SolidCAM Xpress také dobře poslouží jako doplňková CAM licence nebo dílenská licence. Díky své rozšiřitelnosti představuje nerizikovou a současně minimální investici. SolidCAM nabízí nástroje na nejvyšším stupně vývoje a pracuje i s nejmodernějšími CNC stroji. SolidCAM Xpress obsahuje limitovanou funkčnost plného 2.5D frézovacího modulu. Přesto vás v začátku tyto limity neomezí – jedná se o pokročilé funkce vyšší úrovně programování a automatizační prvky (šablony, transformace, speciální typy obrábění  a podobně)
SolidCAM Xpress obsahuje funkce čelní frézování, frézování kapes, frézování dle kontury a vrtání.
Výhodami SolidCAM Xpresu jsou jednoduchá instalace a ovládání, integrace do SolidWorksu nebo Inventoru, snadný přechod na plnou verzi SolidCAMu.

Mohlo by vás zajímat: