Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nové metody vývoje výrobků s Creo a Pro/Intralink

Autor článku: AV Engineering   

Tags: AV Engineering | CAD | CAE | CAM | Čerpadla | Creo | ISH&MSA | Pro/Intralink

cerpadlo-QWD--1205Akciové společnosti ISH&MSA Čerpadla a AV Engineering společně oznamují, že uzavřely dohodu o implementaci moderních metod v oblasti vývoje a konstrukce výrobků s podporou softwarových technologií Creo a Pro/Intralink od společnosti PTC. Kontrakt byl mezi ISH&MSA Čerpadla a AV Engineering uzavřen koncem roku 2011 a jeho realizace byla již zahájena. Projekt je realizován s podporou Evropského fondu pro regionální rozvoj. Realizací projektu sleduje ISH&MSA Čerpadla svůj strategický záměr posílit technický úsek ve schopnosti rychleji reagovat na stále rostoucí požadavky na zákaznické úpravy čerpadel, stejně jako na poptávku po vývoji a dodávce speciálních čerpadel určených pro jadernou energetiku a další progresivní obory.

Dalším cílem projektu je snížení nákladovosti výrobků, především cestou standardizace a unifikace jednotlivých konstrukčních skupin. AV Engineering vyhrál výběrové řízení „Implementace CAD/CAM/CAE systému“ mimo jiné i proto, že nejlépe prokázal užitečnost zavedení nových, progresivních metod návrhu nových výrobků s komplexním provázáním přes přípravu výroby, NC programování až po integraci vývojových technologií s podnikovým systémem pro řízení výroby Microsoft Dynamics NAV. Nové vývojové postupy budou podporovány CAD/CAM/CAE systémem Creo a PDM systémem Pro/Intralink, které dodá a naimplementuje AV Engineering. Tyto technologie nahrazují dosud užívaný CAD systém a tradiční metodu řízení výrobní dokumentace.  

Společnost ISH&MSA Čerpadla se sídlem v Olomouci je významným českým dodavatelem čerpadel pro jadernou i klasickou energetiku, petrochemický a chemický průmysl, vodní hospodářství a pro těžební a zpracovatelský průmysl. Společnost zároveň zajišťuje komplexní služby a servis v oblasti čerpací techniky. Tradice výroby čerpací techniky v ISH&MSA Čerpadla sahají až do období působení koncernu Sigma.

Mohlo by vás zajímat: