Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Profesionální výkon a ekologie monitoru Philips 273P3QPY

Autor článku: MMD Monitors & Displays Czech Republic   

Tags: AMVA | Hardware | LCD | Monitory | Philips

Philips_273P3QPYES-1205Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila další profesionální monitor s technologií AMVA. Model Philips 273P3QPY je díky své velikosti a výbavě vhodný na běžnou kancelářskou práci i pro profesionální aplikace. Tento 27“ Full HD monitor využívá zobrazovací technologii AMVA s W-LED podsvícením. Technologie AMVA zaručuje monitoru vynikající kontrast, jasný, živý obraz a velké pozorovací úhly. Pro dosažení maximální úspory elektrické energie je monitor též vybaven PowerSensorem, který sleduje přítomnost uživatele před monitorem a v případě jeho nepřítomnosti automaticky sníží jas, čímž je schopen ušetřit až 80 % nákladů na provoz.

Pro maximální pohodlí uživatele je monitor vybaven ergonomickým podstavcem SmartErgoBase s funkcí PIVOT, která umožňuje uživateli nastavit si nejlepší pracovní pozici. Philips 273P3QPY je vybaven i USB rozbočovačem se třemi USB 2.0 porty, stereo reproduktory a výstupem pro sluchátka. Na příjem signálu monitor využívá standardní VGA vstup, digitální DVI-D a je vybaven i DisplayPortem.
Philips 273P3QPY je vyroben ze 65 % z recyklovaných plastů bez příměsí PVC a BFR. V testech spotřeby získal ocenění EPEAT Gold a také dosáhl na ekologickou certifikaci TCO Edge, kterou získávají pouze produkty překračující běžné ekologické standardy.
Koncová cena u obchodníků se pohybuje kolem 8 000 Kč bez DPH.AMVA technologie zaručuje věrné barvy i z velkých pozorovacích úhlů
  • SmartContrast 20 000 000:1 pro dokonalé detaily černé
  • PowerSensor pro maximální šetření elektrické energie
  • Pro maximální pohodlí uživatele USB hub, Pivot, DisplayPort
Technické parametry:
Typ LCD panelu AMVA LCD
Podsvícení W-LED
Optimální rozlišení 1920 x 1080, 60 Hz
Pozorovací úhly 178/178 stupňů při CR >10
Úhlopříčka 27“ (68,6 cm)
Formát obrazu 16:9
SmartResponse 6 ms (GtG)
Jas 300 cd/m2
SmartContrast 20 000 000 : 1
Konektivita VGA, DVI-D, DisplayPort
Pivot Ano
Hmotnost 8,74 kg


Mohlo by vás zajímat: