Google překladač: English Deutsch

Velkoformátové tiskárny: dva týdny na zkoušku a přímo u vás

Autor článku: HP   

Tags: Designjet | eMFP | Hardware | Hewlett-Packard | T1300 | T2300 | T7100 | Tiskárny | Velkoformáty | Z6200

HP_Desighjets-1205Velkoformátový tisk dnes považujeme za samozřejmost a často už se bez něj neobejdeme. Z široké nabídky tiskáren si můžeme vybrat přesně podle vlastních potřeb a možností. Jedna věc ale zájemcům často chybí – možnost vyzkoušet si tiskárnu pohodlně, přímo v prostředí firmy a na skutečných projektech. HP se rozhodlo tuto bariéru zbořit a nové tiskárny DesignJet nabízí k zapůjčení na dva týdny zdarma.

Jedna věc jsou papírové parametry velkoformátové tiskárny a předpokládané argumenty pro i proti, druhá ale mít k tiskárně přístup po dostatečně dlouhou dobu a vyzkoušet si všechny její přednosti na vlastní oči. Nakonec, velkoformátová zařízení dosud nejsou úplně levnou věcí a klademe na ně stále vyšší a vyšší nároky – od kvality tisku přes snadnost obsluhy a vysoký výkon až po celkové náklady na tisk a údržbu. Dodnes platilo, že jsme si nové tiskárny mohli prohlédnout a vyzkoušet především na prezentacích, veletrzích či u prodejců. Tato možnost jistě nebyla k zahození, ale vzpomeňte si na místě na všechny praktické věci, které vás zajímají… A na vyzkoušení všech možných režimů tisku už většinou vůbec nebývá čas. Situace se ale mění.

Zkušební jízda podle HP? Tiskárna na dva týdny zdarma
HP na náš trh přichází s dalším zajímavým programem, který může výrazně usnadnit rozhodování o pořízení velkoformátové tiskárny. Zapůjčení není komplikované a nezatíží ani firemní (či osobní) kapsu. Jak to funguje? Na stránkách HP Democentra si vyhledáte nejbližšího autorizovaného partnera HP a domluvíte se na zapůjčení velkoformátové tiskárny, která se nejvíce blíží vašim představám. Tu vám v dohodnutém termínu dovezou až k vám, navíc zprovozní a předvedou. Vlastní zápůjčka tiskárny HP Designjet je na dva týdny zdarma, detailní podmínky programu najdete na výše uvedeném odkazu. To by bylo, abyste si za 14 dnů neudělali jasný obrázek, zda tiskárna splňuje vaše představy.
Tiskárnu, kterou podrobíte náročné zkoušce na vlastních tiskových podkladech, si můžete zvolit sami. HP vybralo čtveřici nových typů, které pokrývají všechny nejčastější požadavky napříč odvětvími – od projekčních a konstrukčních kanceláří přes reprografie až například po geoinformatiku a zpracování mapových podkladů:
  • HP Designjet T1300 dokáže značně zefektivnit tisk díky dvěma rolím; ideálně se hodí zejména do technického segmentu (architektura, projekce, konstrukce ad.)
  • HP Designjet T2300 eMFP plní nejen požadavky na špičkový tisk, ale současně nabídne i vysoce kvalitní skenování a kopírování velkoformátových předloh či efektivní týmovou spolupráci nad technickou dokumentací
  • HP Designjet T7100 najde uplatnění především ve velkých tiskových provozech a reprografických střediscích, kde příjemně překvapuje vysokou produktivitou při velmi příznivých celkových nákladech na tisk
  • HP Designjet Z6200 je přichystána pro všechny zájemce o náročný grafický a produkční tisk, tisk map i vysoce přesných geoinformačních dat
Vyzkoušejte si sami
Program s tiskárnami HP Designjet právě startuje. Podle ujištění přímo z HP však není sezónním výstřelkem, ale půjde o dlouhodobou podporu stávajícím i novým zájemcům o kvalitní a dostupný velkoformátový tisk. Soudě z prvních ohlasů se zákazníci chystají v praxi vyzkoušet nejen kvalitu, rychlost a cenu tisku, ale také tvrzení HP, že inkoustový tisk může být finančně výhodnější a podobně produktivní, jako laserová konkurence. Soudě podle oblíbenosti značky mezi odbornou veřejností odhadujeme, že zájem bude nemalý. I proto, že možnost nezávazného vyzkoušení tiskáren ve vlastním prostředí řadě zájemců chybí, nebo se jim dosud zdála být příliš komplikovaná.
Další informace o programu a seznam partnerů najdete zde.

Mohlo by vás zajímat: