Google překladač: English Deutsch

Inovativní systémy Océ pro tisk technických dokumentů

Autor článku: Océ   

Tags: ColorWave | Hardware | Océ | PlotWave | Tiskárny | Velkoformáty

Plot & Color Waves_1209Společnost Océ, člen skupiny Canon, uvedla na český a slovenský trh nové portfolio systémů pro tisk technických dokumentů. Tvoří je kompletní řada nových systémů a služeb, které pomohou uživatelům v technických oborech využívat pokroku dosaženého v tisku technických dokumentů. Nové portfolio pro segment tisku technických dokumentů potvrzuje zájem společností Océ a Canon o toto odvětví. Zatímco mnoho výrobců omezuje investice do této oblasti, společnosti Océ a Canon představily jasnou strategii zahrnující nepřetržité investice a vývoj nových technologií, které zákazníkům pomohou produkovat dokumenty rychleji a rentabilněji.

Tiskový systém Océ PlotWave 350
Mobilní flexibilita tisku a rychlost určená pro pracovní skupiny a uživatele v terénu
Océ PlotWave350 -1209Tato rychlá a flexibilní velkoformátová černobílá tiskárna pomáhá firmám ušetřit čas i peníze při produkci dokumentů. V technických odvětvích se mnoho rozhodnutí přijímá přímo v terénu a dokumenty je nutné aktualizovat a tisknout za pochodu. Nová aplikace Océ MobilePlot App pro iPad a nové nástroje Océ Mobile WebTools umožňují uživatelům, kteří mají přístup na routery WiFi ve své síti, načítat technické soubory ze svých cloudů s využitím telefonů iPhone nebo BlackBerry, zařízení se systémem Android, tabletů iPad nebo jiných mobilních zařízení, a odesílat požadavky na tisk do svých tiskáren. Tento tiskový systém využívá zdokonalenou verzi unikátní, energeticky úsporné fixační technologie Océ Radiant Fusing a je schopen tisknout rychlostí až 6 výkresů formátu A1 nebo D za minutu, navíc prakticky s nulovou dobou zahřívání.

Tiskový systém Océ ColorWave 650
Produkční černobílý a barevný tisk v jednom
ColorWave650_1209Nyní můžete tisknout, kopírovat a skenovat černobíle nebo barevně – jediným zařízením – aniž byste se museli vzdát produktivity nebo kvality. Tiskový systém Océ ColorWave 650 využívá osvědčenou a oceněnou technologii Océ CrystalPoint, která zaručuje vynikající výkonnost. Může tisknout černobíle nebo barevně rychlostí až 225 výtisků formátu A1 za hodinu a přispět k celkové produktivitě. Do systému lze založit až 6 rolí médií, výtisky jsou okamžitě suché, oříznuté na požadovaný formát a připravené k použití. Kopírovací a skenovací šablony zjednodušují rutinní úlohy. On-line skládací zařízení vám umožňuje tisknout sady skládaných dokumentů přímo od pracovního stolu.

Tiskárna Océ PlotWave 900
Nejrychlejší monochromatická tiskárna pro velkoobjemový produkční tisk
PlotWave900_1209Profesionální tiskaři nyní mají v tiskovém systému Océ PlotWave 900, který je nejproduktivnější ve své třídě, k dispozici skutečný výkon pro zvládání velkých objemů tisku. Tento systém je další evolucí oceněného systému Océ TDS800 Pro, využívajícího ověřené technologie Océ. Pro systém Océ PlotWave 900 poskytujeme záruku po dobu 11 let nebo na potištění 3 milionů metrů, a to i v prostředí velkoobjemového tisku. Z kvality jeho tisku vyplývají i další úspory. V technických odvětvích vzniknou každoročně milionové ztráty kvůli výkresům, které jsou nesprávně interpretovány z nekvalitních kopií. Systém Océ PlotWave 900 poskytuje nejlepší kvalitu reprodukcí ve své třídě, protože využívá rozlišení tisku 600 × 1200 dpi, pokročilé zpracování obrazu a technologii Océ Copy Press.

Eneo – jednodušší distribuce dokumentů
Distribuce dokumentů je v technických odvětvích často velmi pracná, časově náročná a netransparentní pro zainteresované pracovníky. Tento proces je navíc ztěžován krátkými realizačními lhůtami, složitými informacemi a častými změnami, které jsou pro technickou dokumentaci typické. Eneo je webová služba, která ulehčuje rychlou a snadnou distribuci dokumentů. Její uživatelé do ní mohou jednoduše ukládat své dokumenty, volit jejich příjemce a udržovat si přehled o distribuci, což šetří čas jak odesílateli tak příjemcům dokumentů. Příjemce si může dokumenty prohlížet, stahovat a odesílat k tisku v rámci sítě Eneo Print Network. Tato nová služba byla vyvinuta v Document Services Valley, nezávislé organizaci založené společností Océ a dalšími dvěma partnery.

Papír Océ RecycledWhiteZero
Nový papír s neutrální uhlíkovou stopou pro velkoformátový tisk
Společnost Océ rozšířila, jako součást závazku vyvíjet udržitelné produkty, své portfolio udržitelných papírů o papír pro velkoformátový tisk vyráběný s neutrální uhlíkovou stopou. Papír Océ RecycledWhiteZero je vyráběn v integrovaném závodě, který využívá recyklovanou papírovinu. Je v celém výrobním řetězci ekologicky šetrný a patří do skupiny recyklovaných materiálů FSC. Celistvost a pevnost tohoto bílého, hladkého papíru byla testována podle nejpřísnějších standardů kvality společnosti Océ. Papír se dodává v rolích a je určen pro velkoformátové tiskové systémy společnosti Océ a třetích stran.

Informace o Document Services Valley
Document Services Valley je nezávislá organizace založená v roce 2007 společností Océ, Maastrichtskou univerzitou a střediskem Exser. Tato organizace se zaměřuje na vysvětlování a rozšiřování inovací dokumentových služeb s využitím otevřené inovace.
Jejím cílem je vytvořit fyzické i virtuální místo pro zapojení spotřebitelů i potenciálních zákazníků do procesu tvorby produktu v centru Document Services Valley Open Innovation Center. To bude spojeno se školou Business Services School, na níž bude možné studovat, vyvíjet a distribuovat aplikace inovací obchodních služeb.

Mohlo by vás zajímat: