Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

ShipConstructor ve verzi 2012 R2

Autor článku: ShipConstructor Software Inc   

Tags: AutoCAD | CAD | CAM | Loďařství | ShipConstructor | Software

ShipConstructor-Cable-Supports--1210Společnost ShipConstructor Software Inc (SSI) vydala novou verzi svého na AutoCADu založeném CAD/CAM softwaru. ShipConstructor 2012 R2 nastavuje nový standard pro účinné 3D modelování a rychlé vytváření bezvadné výrobní dokumentace. Nejnovější verze softwaru obsahuje také několik vylepšení pro urychlení procesu označování výrobních výkresů. Zákazníci vlastnící ShipConstructor 2012 R2 Subscription Advantage Pack budou mít další výhody plynoucí z nové funkce, která umožňuje automaticky opatřovat součásti labelem na okraji. V kombinaci s ostatními vylepšeními označování zmíněná funkce výrazně zkrátí čas a úsilí potřebné k vytvoření jasné a stručné výrobní dokumentace.

ShipConstructor 2012 R2 také poskytuje možnost modelovat nosníky elektrických kabelů v rámci funkce Space Allocations. Tyto nosníky kabelů jsou zahrnuty v kusovnících, kontrole interferencí a na výstupu výroby, což vede k přesnějšímu stanovení těžiště (konstrukčního celku nebo celé lodi), zlepšení materiálního a výrobního plánování a také to pomáhá předcházet chybám z vytváření vlastních způsobů výroby, jejichž řešení jsou dražší.
Kromě toho uživatelé ShipConstructoru 2012 R2 ocení řešení problémů a analytické možnosti nabízené bezplatným programem zapojení zákazníků (Customer Involvement Program - CIP), který se s touto verzí softwaru plně rozvinul.
Více informací najdete na webu SSI.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit