Google překladač: English Deutsch

První přenosný disk s kapacitou 2 TB od WD

Autor článku: Western Digital   

Tags: 2 TB | Disky | Externí | Hardware | My Passport | USB 3.0 | Western Digital

Western Digital MyPassport_2TB--1212Společnost Western Digital oznámila 20. března uvedení nové generace své nejprodávanější řady externích přenosných disků My Passport , které nabízejí uživatelům moderní design vnějšího pouzdra a vůbec první 2 TB kapacitu. K dostání je v pěti oblíbených barvách bílá, černá, stříbrná, modrá a červená a kapacitách začínajících na 500 GB. Nové štíhlé disky My Passport nabízejí zákazníkům digitálního světa atraktivní řadu pro ukládání dat, která odráží jejich osobnostní styl. Navíc nové disky My Passport nabízejí software pro automatické zálohování  WD SmartWare  a WD Security pro zabezpečení heslem a hardwarové šifrování.

Vedle prvotřídní povrchové úpravy, která byla speciálně navržena tak, aby bylo vnější pouzdro více odolné proti poškrábání a otiskům prstů, nový My Passport nabízí ultrarychlé připojení USB 3.0, kompatibilitu s USB. 2.0, software pro kontinuální automatické zálohování a ochranu heslem s hardwarovým šifrováním. Dodávaný software nabízí flexibilitu nastavení  podle potřeb uživatele kladených na zálohování: plná instalace všech prvků, instalace vybraných služeb, či prosté používání disku bez softwaru. Nový 2 TB model nabízí masivní kapacitu v nádherném pouzdře v kapesní velikosti. Disk poskytuje mnoho bezpečného úložného místa pro všechny vaše fotografie, video, hudbu a další důležité dokumenty.
Malé rozměry a snadná přenositelnost disku My Passport, vestavěné bezpečnostní prvky ochrany heslem a hardwarové šifrování napomáhají ochránit data před neoprávněným přístupem, což činí z disku bezpečné datové úložiště, a zajišťuje tak zaneprázdněným uživatelům na cestách klidný spánek.

„Více než peníze, šperky či jiné drahé věci. To, co budete nejvíce postrádat, pokud se nadobro ztratí, je počítač - a vše na  něm uložené. Proto je naším cílem při uvedení nové generace oblíbených disků My Passport více podporovat uživatele, aby ochránili svoje data dříve, než se něco nemilého přihodí,“ říká Jim Welsh, výkonný vicepresident a generální manažer WD pro značkové produkty a skupinu spotřebních produktů. „Nový My Passport usnadňuje zálohování  a uchování digitálního života a činí zálohování spolehlivějším a více bezpečným než kdykoli předtím - je to perfektní kombinace ohromující kapacity, spolehlivosti a snadno ovladatelné technologie v malých rozměrech, nyní v pěti barvách.“

Disky My Passport jsou dostupné u vybraných prodejců. Doporučená koncová cena činí 5399 korun za novou 2 TB edici. Další informace o produktové řadě My Passport najdete zde.

Mohlo by vás zajímat: