SolidWorks 2021
Helios
Google překladač: English Deutsch

Intergraph představil SmartPlant Freeview

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: FreeView | Intergraph | Review | SmartMarine | SmartPlant | VUE

Intergraph SmartPlant FreeViewer--1213Intergraph vydal 20. března SmartPlant FreeView, bezplatný .VUE prohlížeč, který umožňuje uživatelům zobrazit a procházet Intergraph 3D modely a zobrazit související vlastnosti modelovaných provozů. SmartPlant FreeView otevře všechny Intergraph projekty SmartPlant 3D a SmartMarine 3D uložené jako .VUE soubor. Uživatel pak může procházet podnikovým, lodním nebo offshorovým modelem a vybrat si libovolný objekt k prohlídce k němu přidružených provozních vlastností přes MDB2 balíček. SmartPlant Review Publisher od Intergraphu může konvertovat a kombinovat SmartPlant 3D a SmartMarine 3D, stejně jako jiné typy projektů, do .VUE a MDB2 formátů pro prohlížení pomocí SmartPlant Freeview nebo SmartPlant Review, plnohodnotným řešením Intergraphu pro vizualizaci.

Bezplatný .VUE prohlížeč má k dispozici kompletní sadu obrazovkových ovládacích navigačních prvků pro snadné použití, takže i občasní uživatelé projdou komplexní 3D modely bez přípravy. Navigace pomocí klávesnice je stejně jednoduchá. V pohledu se zobrazují orientační osy, aby uživatel mohl udržovat směr. SmartPlant FreeView má také příkaz pro měření plochy k zobrazení přesné vzdálenosti mezi objekty.
Nezkrácený originál zprávy v angličtině najdete zde.
Chcete-li se dozvědět více o SmartPlant FreeView nebo si jej stáhnout a nainstalovat, klikněte na tento odkaz.Mohlo by vás zajímat: