Google překladač: English Deutsch

WD My Passport Studio potěší uživatele počítačů Mac

Autor článku: Western Digital   

Tags: 2 TB | Disky | Externí | Hardware | Mac | My Passport | Studio | Western Digital

WD_MyPassport_Studio_1214Společnost Western Digital uvedla na trh první přenosný disk s kapacitou 2 TB určený pro uživatele počítačů Mac. Externí disk My Passport Studio poskytuje ve spolupráci s nástrojem Apple Time Machine rychlé, snadné a automatické zálohování a umožňuje uživatelům počítačů Mac mít jeden disk pro ochranu i transport doslova celého digitálního obsahu, a to kdekoli se octnou. Nový přenosný disk My Passport Studio zachovává elegantní styl kovového pouzdra, které poskytuje další ochranu pevného disku, a vhodně doplňuje počítače MacBook Pro či MacBook Air.

Vedle rozhraní USB 2.0 nabízí My Passport Studio dva vysoce výkonné porty FireWire 800, což činí z disku ideální úložiště pro aktivní profesionály – fotografy, filmaře, grafiky a všechny ostatní, kteří potřebují rychlost, kapacitu a flexibilitu při přístupu ke svému digitálnímu obsahu kdykoli a kdekoli. Dva porty FireWire poskytují rychlé nahrávání a přenosovou rychlost a současně umožňují uživatelům řetězově propojit další disky či jiná periferní zařízení jako třeba HD kamery. My Passport Studio také přináší hardwarové šifrování a softwarovou ochranu heslem. Celokovové pouzdro poskytuje na dotek robustní pocit a zajišťuje ochranu před povrchovým poškozením.

„My Passport Studio je perfektním doplňkem počítačů MacBook Pro a společníkem všech kreativců na cestách,“ komentuje Jody Bradshaw, hlavní ředitel a generální manažer WD pro skupinu spotřebních produktů. „Všichni, kteří vytvářejí objemné složky dat, jako jsou fotografové či kameramani, ti všichni budou mít nyní možnost svá data přenášet a mít je u sebe kamkoliv zamíří, a zároveň mohou vytvářet zálohu všeho, co vytvoří, bez obav, že jim dojde ukládací kapacita.“

Přenosný pevný disk WD My Passport Studio 2 TB je k dostání u vybraných prodejců a distributorů. Doporučená koncová cena je 5899 Kč.
Další informace o produktu naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat: