Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nexnet pořádá setkání uživatelů

Autor článku: Karel Heinige   

Tags: Nexnet | Uživatelé | Vzdělávání

SUN-1219bAkciová společnost Nexnet srdečně zve všechny své zákazníky na letošní setkání uživatelů, které proběhne ve dnech 25.-26. 6. 2012 v hotelu Atlantis Brno. Účastníci budou rozděleni do skupin dle softwaru, který používají. Setkání se zúčastní také vedoucí vývoje Edgecam Raf Lobato a zástupci SpaceClaim Europe Bruno Chollat a Phillipe Laguna. Budou zde představeny nejnovější verze softwaru, tipy a triky pro uživatele, budete seznámeni s fúzí společností Planit Software a Vero Software a dozvíte se spoustu dalších zajímavých informací.

Edgecam
Na setkání budou probíhat diskuze o odborných technických tématech, představíme vám chystanou verzi Edgecam 2012 R2 spolu s plánovaným vývojem Edgecam, dále novou revoluční vlnovitou hrubovací strategii (neboli Waveform), správce nástrojů Sandvik v Edgecamu, a také novinky spojené s JavaScript.

Alphacam
Alphacam představí nové vize a plány do budoucna ohledně přesného třískového obrábění, implementace nové strategie Waveform do Alphacamu, novinky v připravované verzi a mnoho dalšího.

Radan
Zákazníci budou mít možnost seznámit se s radikální proměnou, kterou nyní Radan prochází, s cílem vyhovět všem stávajícím i novým zákazníkům, a to prostřednictvím rozšířeného portfolia produktů, jednoduššího nasazení, snadnějšího použití a zlepšení kvality a infrastruktury pro podporu Vaší práce s Radanem.

SpaceClaim
Zákazníkům budou představeny nové funkce ve verzi SpaceClaim 2012, mezi kterými je např. neuvěřitelné zvýšení výkonu při modelování, vylepšená interoperabilita, nové možnosti pro zpracovatele plechu, noví partneři SpaceClaim (především Luxion Keyshot, Geomagic integration, aj.), a spoustu jiného.

Více informací naleznete na tomto odkazu.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit