SolidWorks 2021
Google překladač: English Deutsch

Nový informační systém v softwaru Radan pro tváření plechů

Autor článku: Nexnet   

Tags: CAD | CAM | CNC.Radquote | Nexnet | Radan | Software

Radquote-1223Na nedávné konferenci distributorů Vero Group byl mimo jiné představen nový plně integrovaný informační systém Radquote. Radquote je novou aplikací pro CAD/CAM software Radan určený pro programování CNC tvářecích strojů pro pálení (laserem, plazmou, autogenem), vysekávání a ohýbání plechu. Díky této aplikaci lze v Radanu efektivně spravovat nabídky, zakázky a tím pádem šetřit především čas a peníze. Radquote také poskytuje nástroje potřebné pro stanovení množství materiálu použitého na jeden dílec nebo na dílce vyskládané na tabuli. Stačí si zvolit vybrané dílce z Radanu, navolit požadované operace, a výrobní čas i cena se automaticky vypočítá během několika sekund. Aplikace Radquote bude pro zákazníky dostupná v létě.

Radan s úspěchem uvedl také dva nové multiosé laserové produkty RadM-ax a RadTube. RadM-ax je CAM systém založený na technologii PEPSu určený pro 5osé tváření plechu a je vyvinutý speciálně pro všeobecné strojírenství, automobilový a letecký průmysl. RadTube je laserový systém pro rotační a víceosé řezací stroje vyvinutý speciálně do odvětví řezání trubek.
Akciová společnost Nexnet je tradičním dodavatelem CAD/CAM řešení pro efektivní strojírenskou výrobu. Kromě CAD/CAM softwaru Radan pro tváření plechu má Nexnet ve svém portfoliu CAD/CAM software Edgecam pro obrábění kovů, Alphacam pro obrábění dřeva a kovů, Cabinet Vision pro návrh a výrobu nábytku, CAD software SpaceClaim pro přímé 3D modelování a software Eureka pro simulaci obrábění.

Mohlo by vás zajímat: