Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

3Dconnexion rozšiřuje dokonalou 3D navigaci na Inventor 2013

Autor článku: 3Dconnexion   

Tags: 2013 | 3D CAD | 3D myš | 3Dconnexion | Autodesk | Inventor

inventor_2013_3Dmouse-12283Dconnexion ohlásila certifikovanou podporu 3Dconnexion 3D myší 3D CAD modelovacím softwaru Autodesk Inventor 2013, včetně verze Autodesk Inventor Professional. Inženýři nyní mohou v praxi využít výkonné 3D návrhové a kreslicí schopnosti a zároveň těžit z mnoha výhod, které poskytují 3D myši od 3Dconnexion. Ty umožňují uživatelům intuitivně pracovat s obsahem takovým způsobem, jaký je s tradiční myší a klávesnicí nedosažitelný. Uživatelé mohou snadněji provádět 3D CAD modelovací úlohy, zvyšovat efektivitu a zároveň zvyšovat komfort tím, že sníží závislost na standardní myši nebo tabletu, ať už pracují jako strojní inženýři, konstruktéři sestav nebo forem.

„Podpora 3Dconnexion v Autodesk Inventoru 2013 výrazně vylepšuje návrhový proces tím, že poskytuje rychlejší a jednodušší způsob umístění 3D obsahu a souběžný přístup k důležitým aplikačním funkcím a nástrojům pro editaci se standardní myší,“ řekl Antonio Pascucci ze společnosti 3Dconnexion.

Celá produktová řada 3D myší od 3Dconnexion je kompatibilní s Autodesk Inventorem 2013 pro Windows, včetně série Professional s modely SpacePilot Pro (obvyklá cena 399 eur), SpaceMouse Pro (299 eur) a SpaceExplorer  (299 eur) a standardní série s modely SpaceNavigator (99 eur) a SpaceNavigator pro notebooky (129 eur). Více informací najdete na www.3Dconnexion.eu.

Mohlo by vás zajímat: