Google překladač: English Deutsch

Profesionální monitory NEC MultiSync P-série v nové generaci

Autor článku: Václav Buk   

Tags: Grafika | Hardware | LCD | LED | monitor | Monitory | Nec

NEC_P232W_BK_slant_light1230Nový 23palcový displej NEC MultiSync P232W je vhodný pro uživatele, kteří v současné době používají konvenční 19 až 21palcové monitory NEC řady 90 nebo pro ty, kdo chtějí přejít z PA231W na novější model. Vysoce stabilního zobrazení dosahuje novinka díky použití IPS panelu s W-LED podsvitem, zatímco 14bitová LUT tabulka a 3D LUT emulace barevného prostoru zajišťují přesnou reprodukci barev a uniformitu jasu. Vysoká kvalita obrazu v kombinaci s Full HD rozlišením 1920×1080 nabízí možnost produktivní práce, s minimálním barevným posunem a ergonomickým zobrazením, což ocení profesionálové v oblasti tvorby grafiky, zobrazování digitálních snímků ve zdravotnictví, přesném strojírenství i při náročnější kancelářské práci.

Displej nabízí také velmi dobrou konektivitu, a to díky možnosti připojení přes VGA, DVI-D, DisplayPort a HDMI. Jsou zde také další funkce, jako integrovaný USB hub, obraz v obraze (PiP) nebo digital uniformity. Dále tento model nabízí značné možnosti aplikačního použití v maticovém zobrazení multimonitorových stěn, díky implementované funkci TileMatrix. Pokročilá ergonomie zahrnuje jak snadné nastavení výškové pozice, tak rotaci displeje (portrét/landscape).

NEC MultiSync P232W má integrovaný Carbon Savings měřič (měření nevypuštěného ekvivalentu CO2 v souvislosti s používáním úsporných režimů), senzor okolního osvětlení a certifikaci dle poslední normy Energy Star 5.1.

Monitor bude dostupný od srpna 2012, a to ve dvou barevných provedeních, v černé a stříbrno-šedé. Doporučená koncová cena typu MultiSync P232W bude 10 990 Kč (bez DPH). Součástí balení je napájecí kabel, signální kabel pro rozhraní DisplayPort, kabel DVI - DVI, VGA-VGA kabel, USB kabel a CD s manuálem. Volitelně lze dokoupit zvukovou lištu.

Výrobce na monitor poskytuje kompletní tříletou záruku se servisem „door to door“, vztahující se i na podsvit.

Mohlo by vás zajímat: