Google překladač: English Deutsch

Océ ColorWave 550 – černobílý a barevný velkoformátový tisk bez kompromisů

Autor článku: Océ   

Tags: 550 | Canon | ColorWave | Hardware | Océ | Tiskárny | Velkoformáty

OceColorWave550_1232Společnost Océ, člen skupiny Canon, oznámila v červenci uvedení svého nového tiskového systému Océ ColorWave 550. Jedná se o průlom v dostupnosti kvality a univerzálnosti technologie Océ CrystalPoint pro malé firmy a pracovní skupiny. Techničtí uživatelé mohou tisknout, kopírovat a skenovat černobíle a barevně – na jednom zařízení. Mohou vytvářet lépe vyhlížející dokumenty pomocí nákladově efektivní a udržitelné technologie. Nový tiskový systém Océ ColorWave 550, s jeho schopností vytvářet černobílé i barevné dokumenty s pololesklým povrchem na obyčejný papír, dává zákazníkům Océ obchodní a finanční výhodu.

Vysoce kvalitní černobílý a barevný tisk na jednom systému
Menší technické firmy a pracovní skupiny již nebudou muset kupovat dva systémy – jeden pro barevné a druhý pro černobílé dokumenty. Tiskový systém Océ ColorWave 550 s unikátní technologií Océ CrystalPoint umožňuje technickým uživatelům tisknout černobílé a barevné dokumenty na běžný papír – to vše na jednom systému. Mohou také tisknout vynikající barevné prezentace na běžný papír, recyklovaný papír, bannery či jiné speciality. Výtisky vyjdou suché, oříznuté na rozměr a připravené na použití v interiéru a na stavbách. Mají jedinečný hedvábně lesklý vzhled s pocitem vyzařujícím kvalitu.

Bezproblémové workflow dokumentů
Techničtí odborníci dnes vyžadují, aby jejich dokumentové systémy pracovaly intuitivně s co možná nejmenším úsilím. Tento systém usnadňuje workflow technických dokumentů. Zjednodušuje rutinní úlohy pro úsporu času a minimalizaci chyb. S intuitivním vyspělým ovladačem mohou uživatelé tisknout přímo z CAD aplikací. Komplexní sady dokumentů lze jednoduše spravovat pomocí pokročilého tiskového nástroje Publisher Select. Uživatelé si mohou také definovat až pět šablon s nejčastějším nastavením pro kopírovací a skenovací úlohy, čímž odpadá proklikávání nekonečnými nabídkami. Ať už se jedná o kopírování, skenování nebo tisk, systém může být nastaven tak, aby bylo dosaženo správného výsledku pouhým stisknutím tlačítka.

Úspory při výrobě dokumentů
Produkce dokumentů může tvořit velkou část provozních nákladů technického podniku. Technologie Océ CrystalPoint nabízí v této oblasti velké úspory. Schopnost dosažení vysoce kvalitních výsledků na obyčejném papíru místo potahovaného média přináší úspory na médiích. Použití jednoho systému pro barevné a černobílé tisky redukuje náklady na spotřební materiál i technickou podporu. Techničtí uživatelé mohou získat ještě vyšší návratnost svých investic se vzdáleným servisem Océ. Ten umožňuje předvídatelnou preventivní údržbu a řešení problémů v reálném čase s cílem zajistit nejvyšší možnou dobu provozuschopnosti. Vzdálené reporty a aktualizace zařízení ušetří administrátorům další čas.

Zdravější pracovní prostředí
Lidé chtějí pracovat v čistém prostředí. Océ ColorWave 550 zajišťuje zdravé pracovní ovzduší každý den. Unikátní Océ TonerPearls  (tonerové perly) zajišťují naprostou čistotu systému: ten neobsahuje jemný prach, je bez zápachu a produkuje minimální odpad. To v konečném důsledku nepřináší žádný negativní dopad na pracovní prostředí. Technologie Océ CrystalPoint nevyužívá teplo pro fixaci obrazu, pro kvalitní výsledky není potřeba chemicky potahovaný papír. Výtisky mají také velmi dobrou schopnost odstranění tisku při recyklaci.

Více informací o pruduktu naleznete na www.oce.cz/produkt/colorwave-550.

Mohlo by vás zajímat: