Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Superrychlá 64palcová inkoustová tiskárna Epson

Autor článku: Epson   

Tags: Epson | Grafika | Hardware | Signmaking | SureColor | Tiskárny | Velkoformáty

EpsonSC50610-1233Epson rozšiřuje svou novou řadu velkoformátových tiskáren SureColor pro signmaking a aplikace POS o vysokorychlostní SureColor SC-S50610. S šířkou tisku 64 palců (162,6 cm), 4 nebo 5 barvami (CMYK /CMYK + bílá) a s možností tisku na role nastavuje tiskárna řady SureColor SC-S50610 nová výkonnostní měřítka v silně konkurenčním sektoru výroby vnitřního a venkovního značení. Výhodou tiskárny SC-S50610 je kromě rychlosti tisku i podpora široké řady médií, snadná obsluha, nízké pořizovací a provozní náklady a šetrnost vůči životnímu prostředí, což z ní činí přesvědčivou a lákavou nabídku pro společnosti s vysokými nároky na výkonnost.

Maximální výkonnost tiskárny SC-S50610 podporuje dvojice tiskových hlav Epson Thin Film Piezo (TFP) a dvojité inkoustové sady. Tiskárna umožňuje prvotřídní supervýkonný tisk rychlostí 51,2 m2 za hodinu, což umožňuje silně vytíženým komerčním tiskárnám, POS tiskárnám, profesionálním signmakerům s velkým objemem produkce, kopírovacím centrům, sítotiskovým tiskárnám a fotolaboratořím zvýšit produkční kapacitu v segmentu velkoformátového tisku.
SC-S50610 je navržena tak, aby dosahovala velmi vysoké efektivity. Je sestavena ze spolehlivých dílů navržených firmou Epson, což minimalizuje případné prostoje. Vestavěný sušicí systém zajistí, aby byly výtisky rychle připraveny pro další zpracování. Standardně je vybavena dodatečným sušicím systémem pro aplikace s velmi vysokým objemem produkce.
Ergonomický design tiskárny a funkce šetřící čas zajišťují snadné zvládání nepřetržitého pracovního zatížení. Díky novému zvedacímu systému stačí na vložení nové role média jedna osoba a páka podavače je šikovně umístěná tak, že je přístupná z přední i zadní strany tiskárny. Po vložení role nastaví tiskárna SC-S50610 automaticky optimální napětí tiskového média a seřídí polohu tiskových hlav.

„SC-S50610, další nový přírůstek do naší oceňované řady SureColor, byla navržena pro podniky, jejichž vysoké pracovní zatížení vyžaduje tiskárnu, která dokáže rychle vyprodukovat kvalitní výtisk. Je to velmi flexibilní tiskárna a dokáže velmi rychle vyprodukovat cokoliv od plakátů, značek, bannerů, světelných reklamních panelů, výloh a POS materiálů po autofólie, interiérové dekorace, samolepky a výstavní poutače,“ říká Richard Barrow, Senior Product Manager společnosti Epson Europe. „Uživatelé mohou spolehlivým a hospodárným způsobem tisknout na vinyl, PVC a průhledné fólie, fotografický papír a celou řadu oblíbených podkladových materiálů pro bannery. Pětibarevný model jim umožňuje přidat hodnotu k jejich portfoliu služeb, neboť produkuje vysoce kvalitní bílý tisk na tmavý i průhledný podklad, například do výlohy,“ dodává.

Tiskárna SC-S50610 používá inkoust Epson UltraChrome GS2, který je navržen speciálně pro novou generaci tiskových hlav Epson TFP, a světlostálost potisku činí až tři roky ve venkovním prostředí bez laminace.*
Inkoust UltraChrome GS2 je bez zápachu, neobsahuje nikl a je tak šetrný k životnímu prostředí. Nevyžaduje speciální odvětrání, což umožňuje tiskárnu SC-S50610 provozovat v běžném kancelářském prostředí.
Provozní náklady a negativní dopad na životní prostředí jsou dále sníženy díky energetické účinnosti tiskárny, která splňuje podmínky programu Energy Star.
Tiskárna Epson SureColor SC-S50610 bude dostupná od září za cenu 712 063 Kč vč. DPH.

*Dle zkušebních standardů Epson ISO 18930. Nepředstavuje záruku ani jistotu dlouhé životnosti vytištěných produktů. Životnost se může lišit v závislosti na podkladovém materiálu, aplikaci a okolních podmínkách.

Mohlo by vás zajímat: