Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Intel s partnery představil nové tablety s Windows 8

Autor článku: Intel   

Tags: Hardware | Intel.Atom | Tablety | Z2760

Atom_Z2760_1240Společnost Intel a její partneři z řad výrobců přístrojů představili první vlnu nových tabletů a konvertibilních zařízení postavených na procesorech Intel Core vPro, Intel Core a Intel Atom včetně nového procesoru Atom Z2760 (původně pod kódovým označením Clover Trail). Nová zařízení postavená na procesorech Atom nabídnou soukromým i podnikovým uživatelům na výběr ze široké škály originálních, elegantních a stylových designů s dlouhou životností baterie a špičkovým výkonem. Vedle toho si budou uživatelé moci vychutnat plnohodnotně Windows 8 a zároveň spouštět všechny programy, na které jsou zvyklí.

Novinky
  • Tablety poháněné procesory Intel a konvertibilní modely nabízejí uživatelům největší uživatelský komfort s Windows 8 a představují řadu nových funkcí – od vylepšených médií až po bezpečnostní funkce vyvinuté speciálně pro potřeby podnikové sféry.
  • Tablety postavené na operačním systému Windows 8 jsou optimalizovány pro mobilitu, nabízejí podporu pro uživatelské rozhraní Windows a zachovávají si dostatečnou flexibilitu pro podporu milionů stávajících aplikací a kompletní škály zařízení a periferií, jako jsou například tiskárny.
  • Nový procesor Intel Atom Z2760 byl vytvořen konkrétně pro Windows 8, disponuje vynikající životností baterie a technologií umožňující neustálé připojení, to vše v elegantním balení, které je lehčí, rychlejší a nabízí více možností mobilním uživatelům.
Intel Atom Z2760 – výkonný počítač na cesty
Procesor Intel Atom Z2760 umožňuje vyrábět nejtenčí a nejlehčí tablety postavené na architektuře Intel – tenké 8,5 mm a lehké 0,75 kg, což výrazně usnadňuje přenášení a skladování takového výkonného tabletu. Dnes, kdy si stále více lidí bere svá digitální zařízení na cestu, jsou aspekty jako výdrž baterie stále důležitější. Zařízení postavená na procesoru Intel Atom Z2760 nabízejí plně vybavený tablet a plnohodnotný uživatelský komfort, kdy výkon není obětován životnosti baterie. Dvoujádrový SoC čip na čtyřech vláknech nabízí skutečně dlouhou životnost akumulátoru – až tři týdny v pohotovostním režimu a více než 10 hodin přehrávání videa v rozlišení HD z lokálního zdroje.
Tablety a konvertibilní zařízení postavené na procesorech Intel Atom a běhající pod Windows 8 nabízejí vysoce intuitivní a rychlou uživatelskou zkušenost – uživatel může stejně efektivně používat dotykový displej, klávesnici, myš nebo pero, a přitom má přístup k nejnovějším technologiím jako Intel Burst Technology nebo Intel Hyper-threading. Využití multitaskingových schopností architektury Intel přinese uživatelům zejména rychlou odezvu, takže nahrávání oblíbených aplikací a přepínání mezi nimi je velice rychlé.

Vyšší zabezpečení, spolupráce a softwarová podpora v korporátní sféře
Společnost Intel vyvinula řadu nových mobilních forem pro podnikovou sféru včetně modelů postavených na procesorech Intel Atom, Intel Core a Intel Core vPro. Architektura Intel nabídne firemním uživatelům dostatečnou flexibilitu a kompatibilitu, což se projevuje ve snížení celkových nákladů na vlastnictví a ve více možnostech upravit si pracovní nástroje podle vlastních preferencí.
Tablety Intel s operačním systémem Windows 8 podporují miliony stávajících aplikací, zařízení a plně vybavených komponent používaných v podnikové sféře, zároveň jsou vybaveny bezpečnostními a správními funkcemi, které podnikoví IT manažeři požadují. Tato zařízení lze bez problému integrovat do stávající podnikové infrastruktury, takže je možné je snadno připojit k doméně, používat vedle sebe sdílené síťové zdroje a provozovat jak nové aplikace z Windows Store, tak dobře známé starší windows aplikace.
Tablety s procesory Intel Atom Z2760 nabízejí mobilitu a uživatelský komfort požadovaný firemními uživateli a s Windows 8 nastavují nový standard v oblasti zabezpečení a snadné správy. Nový procesor Intel Atom Z2760 je postaven tak, aby bez problémů splynul se stávajícím IT prostředím. Nabízí technologii bezpečného spuštění Secure Boot a též na firmwaru postavenou technologii Intel Platform Trust (PTT).
Tablety s procesory Intel Atom a Windows 8 budou nabízet inteligentní výkon a rychlou odezvu, uživatelé si je budou moci upravovat podle svých preferencí a dosahovat s nimi vysoké produktivity práce. Vedle toho tablety s procesory Intel Core vPro nabízejí nejkomplexnější a nejflexibilnější zabezpečení odpovídající korporátním standardům, snadno se spravují a umožňují i vysokou míru virtualizace pro použití ve firemních aplikacích.
S technologií Intel vPro přinášejí procesory Intel Core vzdálený přístup a správu, a to bez ohledu na to, zda jsou přístroje zapnuté, a bez ohledu na aktuální stav operačního systému. Zároveň nabízejí nejrobustnější sadu bezpečnostních funkcí včetně technologií Enhanced Intel Anti-Theft Technology a Intel Secure Key, Intel OS Guard, Enhanced Intel Identity Protection a Intel Trusted Execution Technology.
Intel aktivně spolupracuje s širokou škálou softwarových ekosystémů, aby byl zajištěn maximální uživatelský komfort pro aplikace provozované na zařízeních s procesory Intel. Intelovský softwarový program (Intel Software Program) sdružuje více než 7000 členů a pomáhá v optimalizaci soustředěním zdrojů, referencí a nástrojů pro softwarovou optimalizaci do klíčové technologické oblasti. Dále mají výrobci softwaru prostřednictvím intelovské softwarové sítě (Intel Software Network) k dispozici kontakt s komunitami, nástroji, školicími programy a událostmi, díky čemuž mohou urychlit vývoj efektivního a výkonného softwaru.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit