Google překladač: English Deutsch

BETA CAE vydala µETA v6.8.2 pro post processing

Autor článku: BETA CAE Systems (JL)   

Tags: BETA CAE Systems | CAE | Simulace | Výpočty | µETA v6.8.2

meta6.8.1_1242Řecká společnost BETA CAE Systems SA oznámila vydání verze µETA v6.8.2, které obsahuje jak opravy, tak nové funkce. Řada µETA v6.8.x je k dispozici pro MS-Windows, Linux a Mac OS, nepodporuje však už tyto UNIXové platformy: HP-UX, IBM-AIX a SUN-Solaris, a také nepodporuje Windows 2000 SP3 a Windows XP SP1. Novinkami jsou vylepšené grafické podání modelů s množstvím identifikátorů procesu, nové čtecí možnosti pro základní střediskové výpočty, vylepšení čtení vlastních vektorů ze souborů .op2 od Nastran, načtení a zobrazení Nastran SOL600 ve vektorech.

A tak můžeme pokračovat. Mezi novinkami je i načtení souborů .odb (RMS Von Mises od Abaqus), souborů .DSY od Pamcrash, načtení univerzálního datasetu 58 souborů s nestejnoměrnými rozestupy, načtení souborů FEMZIP-N 1.3.3 a FEMZIP-L a -P 5.99, načtení souřadnic X, Y, Z a hlavních bodů se souborů .THP od Pamcrash, ze souborů swforc od LS-Dyna, vylepšená je rychlost výpočtu lineární kombinace u velkých souborů. Novinkou jsou rovněž nové nástrojové lišty s názvem Topometry Optimization a SOL103 Report atd. Opravy se týkají hlavně dřívejší nemožnosti načíst některé soubory a typy souborů a některých chybných zobrazení elementů.
µETA v6.8.2 pracuje pouze s beta_lm_tools v6.0 nebo pozdějšími verzemi. Zatím poslední verzí je 6.3. Stáhnout se dá – pokud jste zákazníky BETA CAE Systems – po přihlášení se na této adrese.

Mohlo by vás zajímat: