Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Vero Software koupila produkt SURFCAM

Autor článku: 3E Praha Engineering   

Tags: 3E Praha Engineering | CAM | SURFCAM | TRUEMill | Vero Software

Vero Surfcam-1306Společnost Vero Software, která patří celosvětově k největším CAM specialistům a jejímž cílem je především inovace a zefektivnění CAM/CAD/CAE technologií, oznámila 7. února 2013 zakoupení produktu SURFCAM od firmy Surfware Software. Generální ředitel společnosti Vero Software Richard Smith vnímá produkt SURFCAM jako silný CAD/CAM systém s velkým počtem věrných zákazníků a prodejců. Firma hodlá do dalšího vývoje produktu investovat nemalé finanční prostředky a pomáhat tak dalšímu posílení pozice SURFCAMu na celosvětovém trhu.

Společnost Vero Software si uvědomuje důležitost značky a proto se bude SURFCAM dále plně rozvíjet samostatně jako jedna z chráněných značek.

Alan Diehl, jeden ze zakladatelů společnosti Surfware, je přesvědčen, že společnost Vero Software se svými zdroji a globální distribucí posune SURFCAM na novou úroveň a bude i nadále poskytovat řešení, která zvýší produktivitu uživatelů systému SURFCAM.

V České republice je SURFCAM známý díky jeho prodejci 3E Praha Engineering, který byl firmou Vero Software potvrzen i nadále v pozici distributora produktu pro ČR a SR.

Firma Surfware bude přejmenována na TRUEMill a bude pokračovat ve vývoji a poskytování licencí patentované technologie TRUEMill pro CAD/CAM průmysl.

Obrázek Harley Davidson Chopper © FONAK Kbelnice.


Mohlo by vás zajímat: