Google překladač: English Deutsch

EPLAN Data Portal má již více než 43 000 uživatelů

Autor článku: Eplan   

Tags: Data | Elektro | Eplan | Komponenty | Portal | Uživatelé

2013 EPLAN-Data-Portal 1313Eplan Data Portal od svého uvedení na trh v roce 2008 intenzivně roste. Počet výrobců se rozrostl na současných 48 - mezi novými jsou výrobci komponent Sick a Saia-Burgess. Uživatelé mohou do svých projektů snadno pomocí funkcí drag and drop, importovat data a makra vztahující se k více než 225 000 položkám katalogu. To šetří časově náročný nezávislý vývoj maker pro jednotlivá zařízení. Uživatelé využívají standardizovaná, aktuální data a efektivní nástroje pro konfiguraci beze změn ve formátu médií. Eplan Data Portal je webový portál, který poskytuje uživatelům EPLAN data přístrojů od mnoha výrobců komponent.

Stále rostoucí databáze položek nyní zahrnuje více než 225 000 komponent od 48 výrobců. Jedním z posledních přírůstků je společnost Sick s přibližně 800 záznamy o odrazných optických snímačích a optických závorách. Švýcarský výrobce Saia-Burgess je v portálu zastoupen 260 záznamy a makry. Do portálu tak přibyly programovatelné automaty, jejich moduly a měřiče spotřeby. Dalším přírůstkem jsou jističe NH rakouského výrobce, firmy Mersen. V roce 2012 do Eplan Data Portalu přibylo přibližně 12 000 nových komponent a 14 000 maker. Tak obsáhlá databáze zaručuje uživatelům časově úspornou konfiguraci a standardizovaná, vysoce spolehlivá aktuální data.

Na předním místě i v mezinárodním měřítku
Již několik let spolupracují výrobci komponent se společností Eplan, aby vytvořili řešení, které uživatelům usnadní inženýrské práce. Eplan Data Portal se nyní stal pevnou součástí konfigurace v prostředí Eplan, dokonce i mimo Evropu. Dodavatel systému Eplan vidí hlavní výhodu ve formátu dat, který zahrnuje nejen informace 1/2 pro objednávku a technické údaje o výrobku, ale také grafiku a logická schémata pro účely konfigurace. To poskytuje integrovaná data pro konstrukci a přípravu výroby. O internacionalizaci prostředí Eplan svědčí více než 43 000 registrovaných uživatelů a více než 30 000 zákazníků z celého světa. Eplan Data Portál je stále populárnější v Severní a Jižní Americe, kde má nyní významný podíl na trhu. V plném proudu je také rozšiřování na východ: přes Rusko do střední Asie, kde se Eplan chce stát vhodným nástrojem pro zvyšování kvality prostřednictvím poskytování dat vyhovujících příslušným normám.

K dispozici je 17 jazykových mutací
Před pěti lety odstartoval Eplan Data Portal s patnácti výrobci na palubě. Pozitivní reakce trhu předčila všechna očekávání. I pro výrobce je výhodné, mohou-li ke svým výrobkům, které distribuují zákazníkům, poskytovat vždy aktuální data v souladu s příslušnými standardy. Řešení, které je k dispozici v 17 jazycích (nejnověji byla doplněna japonština), vyniká vysokou úrovní dostupnosti. V průměru každý týden přibude 4 300 uživatelů s více než 10 000 staženými soubory.

Do EPLAN Data Portalu přibylo přibližně 800 záznamů pro optické odrazné snímače a optické závory Sick. Celkem EPLAN Data Portal poskytuje přístup k více než 225 000 přístrojům od různých výrobců komponent.


Mohlo by vás zajímat: