Minerva
Google překladač: English Deutsch

Nové verze ProGEO, HSI Tools a dalšího softwaru od HSI

Autor článku: HSI   

Tags: DMT | DULMAP | EnPRO | Geoinformace | GIS | HSI | HSI Tools | ProGEO

Novinky HSI-1342Společnost HSI, dodavatel komplexních IT řešení s využitím geoinformací, uvádí v těchto dnech na trh nové verze programů ProGEO – nástroje pro tvorbu, kontrolu a editaci prostorových dat, HSI Tools –nástroje pro kontrolu grafických dat a jejich vlastností ve výkresu, a dalších aplikačních nadstaveb EnPRO, DMT a DULMAP. Nové verze přináší především vyšší uživatelský komfort, rychlejší práci a jednodušší a snazší ovládání. Postupná distribuce produktů zákazníkům, kteří mají platný certifikát o Rozšířené Softwarové Podpoře (RSP) a tudíž obdrží upgrade zdarma, byla zahájena v úterý 8. října 2013.

A jaké konkrétní vylepšení mohou uživatelé např. ProGEO v13 očekávat? Mezi nové funkčnosti patří práce s územními daty s využitím RÚIAN, což umožňuje vyhledávat ve všech zakázkách na základě zadání adresy nebo její části, možnost stažení mapových podkladů či výpis informací o parcelách a budovách pro území zadané polygonem, bodem nebo prvkem. Dále stojí za zmínku Identifikace prvků přinášející rozšířené informace o prvku – např. zobrazení anotací k prvku či obsah grafické skupiny. Zcela přepracovány byly Tiskové výstupy, čímž dochází k zefektivnění práce. Tyto a mnoho dalších novinek a změn i v ostatních aplikačních nadstavbách společnosti HSI najdete na webových stránkách www.hsi.cz.
Spolu s uvolněním nových verzí odstartovala společnost HSI podzimní slevovou akci. Zákazníci tak mohou získat až 50% slevu na vybrané produkty společnosti a další výhody, např. v podobě RSP Benefitů apod.
ProGEO využívají zejména dodavatelé projektové dokumentace a dokumentace skutečného provedení stavby, kteří vytvářejí kresbu a následně provádějí kontrolu dat podle platných norem a směrnic správců rozvodných sítí jako je např. Telefónica Czech Republic, E.ON Česká Republika, Pražská energetika nebo ČEZ a data, která odevzdávají, musí splňovat přesně stanovené požadavky.


Mohlo by vás zajímat: