Minerva
Google překladač: English Deutsch

Epson na FESPA 2014 předvede tiskárny SureColor

Autor článku: Epson   

Tags: Epson | FESPA | SureColor | Tiskárny | Veletrh | Velkoformáty | Výstava

Epson Fespa 2014-1418Epson na veletrhu FESPA 2014, který se bude konat ve dnech 20. - 23. května v bavorském Mnichově, představí ve své expozici nejnovější velkoformátové tiskárny s inkousty na bázi vody, ale také všestrannost a produktivitu řady inkoustových tiskáren SureColor. Návštěvníci, kteří dorazí na stánek Epson (hala B2, stánek č. 310), budou mít možnost prohlédnout si různé potisky s přidanou hodnotou na široké škále médií např. signage produkty, POS systémy, fólie pro aplikaci na automobily, dekorativní produkty, oděvy, trička a reklamní předměty.

Mezi tiskárny SureColor patří 64palcové širokoformátové tiskárny signage produktů SureColor SC-S a inkoustové sublimační tiskárny SureColor SC-F (44 a 64palcové). Sublimační tiskárny využívají inkoust Epson UltraChrome DS na bázi vody, který umožňuje vytvářet obrazy se zářivými barvami, intenzivní černou, ostrými konturami a plynulým tónováním. Na veletrhu bude představena i první tiskárna Epson určená k rychlému a účinnému potisku triček – model SureColor SC-F2000.
Epson předvede škálu vysoce kvalitních a trvanlivých signage a POS produktů potištěných za použití tiskáren SureColor SC-S30600, 50600 a 70600. Řada SureColor S používající od čtyř do deseti inkoustů, včetně bílého a metalického dokáže předvést efektivní a rychlý tisk na různé materiály, jako je například vinyl, plátno, průsvitný film, fotografický papír, či média na výrobu bannerů. Kombinace inkoustu Epson UltraChrome GSX a osvědčené tiskové hlavy Micro Piezo TFP zajistí dokonalý obraz plný jemných detailů a plynulých přechodů v rozlišení až 1440 x 1440 dpi. Na stánku budou k vidění i produkty soft signage, dárkové a reklamní předměty prokazující flexibilitu sublimačních inkoustových tiskáren řady SC-F.


Mohlo by vás zajímat: