Google překladač: English Deutsch

Novinky v Autodesk ATC 2016

Autor článku: Nicom   

Tags: ATC | Autodesk | EMEA | FY 2015 | Kurzy | Nicom | Vzdělávání

autodesk-nicom-1507Štastný a veselý FY 2016

Společnost NICOM, a. s., partner společnosti Autodesk, se stala nejúspěšnějším Autodesk ATC za uplynulý fiskální rok 2015 v České republice a na Slovensku. Naše kurzy navštívilo o více jak 100% absolventů oproti roku předešlému, což nám říká, že jdeme správným směrem, že absolventi našich kurzů jsou spokojeni s našimi službami a doporučují nás dalším. Za to našim absolventům patří velký dík! Jen pro zajímavost, letos poprvé jsme mohli udělat globální srovnání v naší Autodesk ATC oblasti EMEA (Europe Middle East Africa).

Bylo zde činných k 31. 1. 2015 celkem 596 ATC. V ohledu na počet obyvatel a sílu některých zemí z uvedené oblasti se ATC NICOM zařadilo v souhrnu na krásné 50. pozici.

Neusínáme však na vavřínech. Naší snahou je vždy zákazníkovi přinést to nejefektivnější, co ho posune v jeho profesi dál. Nejen, že pravidelně udržujeme CAD učebny na úrovni aktuálního špičkového hardware, ale stále pro vás připravujeme nové věci. Na sklonku minulého roku jsme připravili dva nové pilotní kurzy (Inventor – pokročilé modelování součástí a ploch3ds Max pro pokročilé), které měli velký úspěch. Také se podílíme na testování beta verzí produktů, které již koncem března budou uvedeny na trh jako konečné, abychom vám okamžitě mohli přednést aktuální novinky a zvýšení efektivity v nových produktech. Nezahálíme a v oblasti CAD jsme připravili také nové kurzy na stále populárnější SketchUp. Školení SketchUp pokročilé funkce a vizualizace, jenž má již také pilotní kurz úspěšně za sebou a na duben připravujeme kurz pro rozhýbání statických modelů, SketchUp – reálný svět simulace pohybu. Dále můžete využít i školení a konzultací na další CAD produkty, jako jsou CorelCAD, ZWCAD, GStarCAD, BricsCAD, DraftSight, Solid Edge a další…

Společnost NICOM, je partnerem i v oblasti profesionálních zkoušek na Autodesk produkty – Autodesk Certification Center. V rámci testovacího střediska jsme pro naše zákazníky připravili možnost si vyzkoušet a v případě úspěchu absolvovat profesionální zkoušky ZDARMA, ale pouze do 28. 2. 2015! Zkoušky jsou dostupné pro staší verze produktů AutoCAD, Autodesk Inventor, 3ds Max a Maya. Od 1.3 2015 budou dostupné profesionální zkoušky pouze pro řadu 2013 a vyšší. Pro další novinky sledujte náš web.

Děkujeme zákazníkům za projevenou přízeň a těšíme se ve fiskálním roce 2016 na shledanou.

Autodesk ATC Team


Mohlo by vás zajímat: