Google překladač: English Deutsch

Nová produktová řada WD Pro všem profesionálům a kreativcům

Autor článku: Western Digital Corporation   

Tags: Digital | Hardware | My Cloud | My Passport | Pro | Úložiště | Western | Wi-Fi | Wireless

WD Pro-1625Společnost Western Digital Corporation uvedla 21. června dvě novinky z nové produktové řady WD Pro Series. Mobilní bezdrátové úložiště My Passport Wireless Pro Wi-Fi a síťové úložiště My Cloud Pro. Oba produkty jsou navrženy a určeny především pro profesionální uživatele z kreativního prostředí. Zjednodušují bezproblémový přenos digitálního obsahu mezi různými zařízeními a současně zachovávají spolehlivost a výkon produktů WD bez ohledu na to, zda uživatelé momentálně pracují ve fotostudiu, mimo něj, nebo doma editují pořízené fotografie a videozáznamy. Oba produkty využívají aplikaci My Cloud mobile app.

My Passport Wireless Pro
Mobilní úložiště dat My Passport Wireless Pro poskytuje kreativním profesionálům a multimediálním nadšencům možnost zanechat notebook doma i v případě, kdy pořizují fotografické nebo video záznamy mimo ateliér a fotostudio. Mobilní úložiště využívá přímé Wi-Fi připojení a uživatelé mohou automaticky zálohovat data z kompatibilních fotoaparátů, stejně tak jako ukládat, editovat a přenášet digitální obsah bezproblémově až z osmi dalších připojených zařízení. Řazená připojení umožňují rychlejší přenos dat a obsahují i vestavěnou čtečku SD karet a port USB 2.0 K dispozici jsou kapacity až 3 TB a vestavěná baterie udrží zařízení v provozu po dobu až 10 hodin. Aplikace Plex Media Server pak umožňuje streamovat data a přehrávat až čtyři soubory zaráz a to vše na cestách, mimo kancelář či fotostudio.

My Cloud Pro Series síťové úložiště
Jakmile jsou fotografie nebo videozáznamy pořízeny, nastává čas jejich zpracování a editace. Síťové úložiště My Cloud Pro tuto část práce bezproblémově převezme. Je k dostání v kapacitě až 32 TB a je optimalizováno pro import dat z kompatibilních fotoaparátů, ze čteček karet a dalších zařízení s rozhraním USB, a to vše jen zmáčknutím zálohovacího tlačítka. Úložiště nabízí také hardwarový video procesor. Vysoký výkon při transkódování zajišťuje, že My Cloud Pro může nahrát, editovat, ukládat a streamovat digitální obsah v oblíbených formátech včetně 4K. Nabídka zahrnuje kompatibilitu s aplikací Plex Media Server pro ukládání a optimalizaci multimediální knihovny při využití aplikace My Cloud a webového rozhraní MyCloud.com pro vzdálený přístup. Zařízení je určeno především pro profesionální uživatele, zachovalo si však snadné nastavení a používání.

Cena a dostupnost
Zařízení My Passport Wireless Pro Wi-Fi je k dostání za doporučenou koncovou cenu s ohledem na kapacitu od 6 200 do 7 200 Kč. Na produkt je poskytována omezená dvouletá záruka.
Síťový disk My Cloud Pro Series je k dostání za doporučenou koncovou cenu v závislosti na kapacitě od 12 500 až 49 000 Kč. Na produkt je poskytována omezená dvouletá záruka v případě produktu zakoupeného bez interních disků. Tříletá záruka pak na produkty osazené pevnými disky.
Oba produkty se dají pořídit v internetovém obchodě wdstore.com a prostřednictvím vybraných distributorů a prodejců včetně Amazon.com.
O záručních podmínkách více na support.wdc.com/warranty.


Mohlo by vás zajímat: