ITeuro
Google překladač: English Deutsch
Minerva - workshop

Partneři Projektu CAD

 
Lumion CZ/SK
Advanced Engineering
TD-IS
Technodat

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Partnerství CONTACT Software a T-Systems pro integraci CATIA V6

Autor článku: CONTACT Software / redakce   
Úterý, 17 Únor 2026 00:41

CCI-3DExperience CATIA V6 CIM Database integration-2608Part­ne­ři CON­TACT Soft­wareT-Sys­tems vy­ví­je­jí in­te­gra­ci pro vý­mě­nu dat mezi CATIA V6 a PLM sys­té­mem CIM Da­ta­base od CON­TACT Soft­wa­ru, která umož­ňuje fir­mám pro­po­jit je­jich sys­té­mo­vé pro­stře­dí. Díky této in­te­gra­ci mohou kon­struk­té­ři syn­chro­ni­zo­vat CAD data s CIM Da­ta­base. V sys­té­mu PLM jsou tato data cen­t­rál­ně do­stup­ná všem zú­čast­ně­ným stra­nám a lze je pro­po­jit s dal­ší­mi in­for­ma­ce­mi o pro­duk­tech a pro­jek­tech.

To zlep­šu­je spo­lu­prá­ci mezi jed­not­li­vý­mi od­dě­le­ní­mi, urych­lu­je pro­ce­sy a zá­ro­veň za­bra­ňuje chy­bám způ­so­be­ným prací s ne­ak­tu­ál­ní­mi CAD daty. Toto ře­še­ní roz­ši­řu­je pro­duk­to­vou řadu XCI od T-Sys­tems a zá­kaz­ní­kům CON­TACT Soft­wa­ru bude k dis­po­zi­ci v roce 2026.

Tento spo­leč­ný vývoj před­sta­vu­je další fázi dlou­ho­do­bé­ho part­ner­ství mezi spo­leč­nost­mi CON­TACT a T-Sys­tems. Obě spo­leč­nos­ti se již řadu let ak­tiv­ně po­dí­le­jí na ini­ci­a­ti­vě Code of PLM Open­ness.

„Sdí­lí­me stej­nou fi­lo­zo­fii a vě­ří­me, že spo­leč­nos­ti mohou být při­pra­ve­ny na bu­douc­nost pouze díky ote­vře­ným di­gi­tál­ním eko­sys­té­mům. Spo­leč­ný vývoj in­te­gra­ce Catia V6 je dů­le­ži­tým kro­kem tímto smě­rem.“

Steffen Bernhardt
viceprezident obchodní jednotky PLM v T-Systems

 

„V T-Sys­tems máme part­ne­ra, který opa­ko­va­ně pro­ká­zal své od­bor­né zna­los­ti v ob­las­ti vý­vo­je ta­ko­vých in­te­gra­cí. Naši zá­kaz­ní­ci brzy budou moci těžit z těch­to zku­še­nos­tí v po­do­bě in­te­gra­ce Catia V6, která je při­pra­ve­na k oka­mži­té­mu po­u­ži­tí.“

Frank Patz-Brockmann
produktový ředitel CONTACT Software