SolidWorks
EDU Trainings IT školení
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

Siemens
CAD Studio
AIMTEC
Voice of Industry

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

PLM od PTC ve Volvo Group a Nokia

Autor článku: Administrator   
PTC923.jpgVolvo Group, výrobce nákladních vozů, autobusů, stavebního vybavení, řídících systémů pro námořní a průmyslové aplikace, letecké komponenty a servis, si vybrala PTC jako svého strategického partnera pro implementaci PLM řešení. Výběr jednoho strategického partnera pro tak důležité řešení jako je PLM není jednoduchým rozhodnutím. Volvo Group vypracovala komplexní a extenzivní výběrový proces ke srovnání konkurenčních nabídek vedoucích dodavatelů PLM. Společnost PTC dokázala nabídnout přesvědčivé řešení, které bude nejlépe vyhovovat obchodním potřebám Volvo Group.
Klíčovým strategickým elementem pro vývoj výrobku a výrobní procesy je řešení Windchill. Vytvořením vhodných podmínek pro propojení vnitřní, vnější a celkové spolupráce firmám PTC umožňuje vytvářet konkurenční výhodu.
PTC také oznámila zahájení spolupráce se společností Nokia. I ta spolupracuje s PTC ve vývoji funkční nadstavby na bázi Windchill pro svou existující platformu PLM. Zároveň stále pokračuje ve spolupráci se současnými partnery v PLM.