Dassault - SolidWorks
Siemens
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

Siemens
NAFEMS - idiada
SIEMENS - PLM automation
BND

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

PLM od PTC ve Volvo Group a Nokia

Autor článku: Administrator   
PTC923.jpgVolvo Group, výrobce nákladních vozů, autobusů, stavebního vybavení, řídících systémů pro námořní a průmyslové aplikace, letecké komponenty a servis, si vybrala PTC jako svého strategického partnera pro implementaci PLM řešení. Výběr jednoho strategického partnera pro tak důležité řešení jako je PLM není jednoduchým rozhodnutím. Volvo Group vypracovala komplexní a extenzivní výběrový proces ke srovnání konkurenčních nabídek vedoucích dodavatelů PLM. Společnost PTC dokázala nabídnout přesvědčivé řešení, které bude nejlépe vyhovovat obchodním potřebám Volvo Group.
Dytron
Klíčovým strategickým elementem pro vývoj výrobku a výrobní procesy je řešení Windchill. Vytvořením vhodných podmínek pro propojení vnitřní, vnější a celkové spolupráce firmám PTC umožňuje vytvářet konkurenční výhodu.
PTC také oznámila zahájení spolupráce se společností Nokia. I ta spolupracuje s PTC ve vývoji funkční nadstavby na bázi Windchill pro svou existující platformu PLM. Zároveň stále pokračuje ve spolupráci se současnými partnery v PLM.