SolidWorks
EDU Trainings IT školení
Asseco - Národní muzeum 3
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

Siemens
CAD Studio
AIMTEC
Voice of Industry

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Viessmann sází na Siemens PLM Software

Autor článku: Siemens PLM Software   

Tags: PLM | Siemens | Software | Uživatelé

Viessmann 1113Přední producent topných zařízení, společnost Viessmann, hodlá zvýšit produktivitu a efektivnost procesů pomocí řešení pro správu životního cyklu výrobků od Siemens PLM Software. Společnost Viessmann se v minulosti soustředila na organický růst a internacionalizaci svých operací. Vzhledem k posunu v energetice směrem k obnovitelným zdrojům tuto strategii doplnila o akvizice menších specializovaných společností, což však vedlo ke vzniku heterogenního IT prostředí. Viessmann proto bude implementovat systémy Teamcenter a NX od Siemens PLM Software a s jejich pomocí vybuduje ucelenou PLM strukturu.

Rozhodnutí pro Siemens PLM Software padlo po rozsáhlém benchmarkingu různých dodavatelů, který obsahoval veškeré procesy v oblasti konstrukce výrobků a řízení dat.
„Technologie Siemens PLM Software umožňuje firmám sjednotit konstrukci a vývoj produktů na jediné otevřené platfomě. Nabízí škálovatelné řešení, které s firmou může růst a posílit inovaci v každé fázi vývoje,“ uvedl Urban August, viceprezident a ředitel Siemens PLM Software pro Německo.

Mohlo by vás zajímat: