SolidWorks
EDU Trainings IT školení
Asseco - Národní muzeum 3
Google překladač: English Deutsch

Exkluzivní partner sekce

Siemens
CAD Studio
AIMTEC
Voice of Industry

GOPAS - CAD kurzy

Více kurzů

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Canon si vybral Siemens PLM Software

Autor článku: Administrator   
CanonPLM749.jpgJak oznámila divize Siemens PLM Software společnosti Siemens, společnost Canon si zvolila PLM řešení divize Siemens PLM Software jako svoji univerzální platformu pro vývoj nových generací výrobků. Společnost Canon bude používat systém NX a Teamcenter v rámci celé společnosti, včetně poboček v zámoří. Divize Canon fotografická technika používá technologie pro digitální vývoj od roku 1990. Již tehdy společnost Canon odhalila výhody, které tyto technologie nabízejí při tvorbě složitých tvarů a zakřivených ploch v těle fotoaparátů.
„Systém NX prokázal svoji sílu efektivní komunikací mezi jednotlivými konstrukčními odděleními a výrobou. Očekáváme, že díky systému Teamcenter získáme nejen sjednocený pohled na společná data, snadný přístup k návrhu, výrobě až po servisní informace o výrobku, ale také zefektivníme spolupráci mezi jednotlivými pobočkami“, prohlásil tiskový mluvčí společnosti Canon.
„NX a Teamcenter umožní společnosti Canon nejen lépe inovovat a spolupracovat, ale zároveň urychlí vývojový cyklus, zvýší konkurenceschopnost a upevní její vedoucí pozici v odvětví tím, že na trh dodá výrobky mnohem rychleji", řekl Tony Affuso, ředitel, CEO a prezident Siemens PLM Software.